| InYourPants a întrebat:

Care e ultimul lucru care v-a facut ziua mai buna?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Tu ai făcut InYourPants?

(apropo, numele tău are vreo semnificație?)

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred ca a fost prea curand.

| SilentRain a răspuns (pentru DoarBogdan):

Hmm,cine știe poate mâine sau poimâine cineva te va surprinde ....cu 50 de lei prin revolut big grin
https://youtu.be/VqhCQZaH4Vs

| DoarBogdan a răspuns (pentru SilentRain):

Iar ma amagesti? laughing

| Freya1 a răspuns:

Am avut două lucuri bune ce mi-au facut ziua mai buna.
1.Am prins la oferta ceva ce imi trebuia pentru casa.
2.Mi-a facut azi iubitul meu onoarea de a sta toata ziua si a face el un pic de curătenie si mâncare. big grin

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Ohoooo victoria Germaniei contra Portugaliei. Eram la biliard atunci cu tot grupul si a iesit bucurie maxima ( cantat imnul grerman, ridicat bratul si salutat, mai multe chestii ) happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tort făcut de mami...glazurat împrejur cu Nutella și decorat cu căpșuni. Ție?

| Morbid a răspuns:

Nu imi amintesc, cred ca o EA care tot imi zice ca sunt draguttttt, zice ce PIEPT ai, ciocilatica si chestii din astea, vine cu unele care flirteaza ca le place sa sugã.
vorbeste cu o voce suava cu mine, e ca o Raza de soare pe aleeeeea mea intunecata.
Daca ar afla ce i-as face la fiicasa probabil m-ar omorâ.