| Jdfg a întrebat:

Care e un etalon al prostiei mai mare, cei care apreciază manele sau cei care îl apreciaza pe Selly? Cred că varianta a doua. Băiatul ăsta e promovat de toate televiziunile, e mai expirat chiar și decât dorian Popa. Cat de prost sa fii să idolatrizezi un meltean educat online?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Alt frustrat care nu poate aprecia munca pustiului ala. Toata lumea are acces la Youtube, daca esti tare fa si tu un milion de euro si comentează după.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai de ce dai doar dintre cele doua variante?
Da, nici eu nu il agreez, dar asta este situatia. Ca el, mai sunt altii, peste tot prin lume probabil, nu multi ce e drept, dar sunt. A promovat, nu a promovat... asta este viata lui. Daca chiar nu ne intereseaza de el, nu ar trebui sa avem o parere despre el, nu?
Da-i pace.

Cei care "idolizeaza" astfel de persoane, sunt copii crescuti sub influenta acestui val tehnologic, cel mai probabil.

| Freya1 a răspuns:

Ma amuza extrem de tare cum se revoltă oameni cand cineva il critica pe mucea, parca sunt hipnorizati de un copil ce vrea sa isi creeze propriile legi si sa fie buricul pământului fara sa realizeze ca e penibil.
Ma amuza si faptul ca el se proclamă a fi un om important si foarte muncitor.De cand il urmăresc tot mai mulți copii de 10 până în 14 ani are numai besini.De parca el a inventat gaura la macaroana.
Mulți nu realizeaza ca si abi sau alti retardati au vizualizări multe pe internet, pentru oameni sunt curios sa vada ce rahaturi mai vorbesc sau cat sunt de prosti nu neapărat pentru ca invata ceva dar nah, el educa tara vezi doamne ca la munca e greu.

| CostinAlamariu a răspuns:

Nu ma pot hotarî. Ambele aprecieri reprezinta cate un etalon de prostie imensa

| NotNamed a răspuns:

Ba nu ma bag in afacerile lor, nu vreau sa-mi dau cu parerea dar un lucru e sigur: esti un prost si un dobitoc mai mare decat selly si oricine de acolo. Cine familia ma.tii esti tu sa ii judeci? Ai stat tu la masa cu ei? Din ce sat parasit uitat de lume scrii din spatele tastaturii? Esti important in societate? Depinde cineva de tine? Vezi.ti ba de buruienile din curtea ta si nu.ti mai da cu parerea intr.un mod critic de parca ai fi regele inteligentei supreme. Dar din păcate nu se poate respecta asta ca doar asa e romanul, nu are intrebari, are doar raspunsuri. Toti lacheii gata sar sa.si dea cu parerea. Imi e rusine si regret ca fac parte dintr.o tara cu o populatie arat de proasta care e in crestere masiva.

| UnDiavol a răspuns:

Sally este un baiata foarte deștept și spune pe nume ce are de spun cu cărțile pe fata cu argumente reale eu ai urmăresc emisiunea lui depe canalul lui de YouTube

| UnDiavol a răspuns (pentru UnDiavol):

Selly*

| Jdfg explică (pentru UnDiavol):

La cum scrii ești unul dintre fanii lui idioți

| UnDiavol a răspuns (pentru Jdfg):

Omule spune pe nume realitate cu Argumente reale nu sunt fanul lui îi admir inteligenta și munca și efortul lui depus sa ajungă unde și-a dorit bravo lui