| anonim_4396 a întrebat:

Care e un lucru ciudat la tine pe care nu ai dori să-l schimbi?

La mine de exemplu e faptul că mă holbez la cer și mă opresc din orice fac pentru asta.

8 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Ma intind in pat seara cu castile in urechi, in intuneric, cu ochii inchisi, ascult muzica si imi las imaginatia sa zburde libera, imaginand-ma in diferite situatii si facand anumite lucruri care vreau sa le fac in viata reala, imi da un sentiment de calm si relaxare.

| Freya1 a răspuns:

Faptul ca ascult muzica si imi fac filme in cap cu ce mi-as dori sa mi se întâmple laughing.
Nu stiu daca sunt nebună, dar imi place.

| Catrice a răspuns:

Uuu urmărești avioane... mișto

| Apokales a răspuns:

Simtul observatiei este foarte ciudat. Nu retin fetele oamenilor usor, numele lor nu-l asociez nici atat.
Vine intr-o zi un tip la mine si ma intreaba: "Ce mai faci?". Ma uit la el si ii spun "Bine?!". El imi spune ca este Paul, cel cu care am lucrat ieri, toata ziua. "Aaa... Paul. Scuze, este din cauza mastii. Nenorocitii astia cu regulile lor!". Si ghici ce?! Tot nu stiam cine este Paul.

| CIaudiu a răspuns:

Obiceiuri ciudate nu am, dar as vrea sa schimb emotiile, sa nu le mai am atat de puternice in momentele nepotrivite.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este destul de dificil să rămân la un singur lucru...iar ce îmi vine acum în minte este faptul că mă holbez și eu la cer, la copaci, că mă opresc doar ca să îi miros mai bine atunci când sunt înfloriți, că stau pur și simplu să aud apa cum curge...sau că îmi pun muzică atunci când citesc, ca să mă pot concentra mai bine. Sau că fac piruete prin cameră, imaginându-mi că sunt balerină, deși, clar, asta e doar o fantezie. Sau că visez de multe ori cu ochii deschiși, trebuind mai apoi să îmi cer scuze de la persoana care vorbește și să o rog să mai spună o dată. big grin Sau că îmi place să suflu în păpădie, deși copilăria a trecut de mult. Chestii de genul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nebunia, am o nebunie nevinovata pe care nu as schimba-o vreodata, deoarece e una constructiva happy

| Florin9Florin9 a răspuns:

Faptul că sunt prea curios, îmi pun prea multe întrebări și uneori mi se pare că "spionez oamenii" ca să aflu răspunsurile, gen pun prea mult preț pe detalii. Și legat de primul răspuns, și asta duce la filme, a căror acuratețe nu o voi afla niciodată la unele.