| Blackwoman27 a întrebat:

Care erau statele infrante in primul razboi mondial?

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Imperiul German, Imperiul Otoman (apare Turcia moderna ), Imperiul Austro-Ungar si Bulgaria.

5 răspunsuri:
| MelissaAdela a răspuns:

Germania,Rusia.Imperiul Austro-Ungar,Imperiul Otoman, Regatu Unit, Sua, Franta, Italia

| GdX a răspuns (pentru MelissaAdela):

Infrante nu participante.

| MelissaAdela a răspuns (pentru GdX):

Aa pff pai practic niciuna din cele de mai sus nu au castigat

| MelissaAdela a răspuns (pentru GdX):

Maiii imi furi fundita laughing))

| GdX a răspuns (pentru MelissaAdela):

Poti sa iei fundite, nu imi trebuie. Mi-a placut istoria, geografia, arta...am fost curios si sunt curios. Stiu de toate din toate. big grin Doar in scoala nu mi-a placut sa invat.

| GdX a răspuns (pentru MelissaAdela):

Imperiul German, Imperiul Otoman (apare Turcia moderna ), Imperiul Austro-Ungar si Bulgaria.