| valentin_2770 a întrebat:

Care este anotimpul vostru preferat si de ce?

Răspuns Câştigător
| carmi_6480 a răspuns:

Vara, parca toti suntem altfel, mai relaxati, mai frumosi oare sa fie din cauza soarelui sau a vacantei?

11 răspunsuri:
| a2 a răspuns:

VARAAAAAAAAAA!
caldura, plaja, mare, ziua mea big grin

si imi place si iarna dar numai in perioada dintre Craciun si Revelion :X- atunci e multa distractie big grin
dar tie?batting eyelashes

| Notme a răspuns:

Primavara. pentru ca imi plac florile! E un anotimp perfect.nici prea cald nici prea rece.nici prea ploios. si parca totul e viu primavara, nu? Al tau care este?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anotimpul meu preferat este intodeauna "acum"

Stefan
| Stefan a răspuns:

Primavara, pentru ca natura se trzeste la viata, apar mugurii, infloresc copacii, vin pasarile calatoare si intamplator in aceasta perioada m-am nascut.

| juniper a răspuns:

Vara, pentru ca atunci m-am nascut si nu este frig incat sa-ti inghete oasele, poti merge la mare fara nici o grija, e vacanta mare si nu trebuie sa-ti faci temele, plaja e super, totul legat de tarmul Marii Negre e super.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toamna e mai liniste, copiii stau inchisi in puscariile acelea comuniste numite scoli si e mai liniste pe strada, plus ca nu iese nimeni in ploaie si dispar mirosurile de "peste" si deodorant peste transpiratie.

| costyn162 a răspuns:

Vara pentru ca e vacanta in primul rand, pentru ca poti faci multe lucruri, ai mai multe posibilitati...
Dar iarna intrece vara pe lista mea deoarece este mult mai multa distractie, insa o iarna cum era acum cativa ani adica cu zapada din abundenta, nu ca anul trecut cand nici nu stiu daca au fost 2 zile cu zapada ca lumea...

| Ana a răspuns:

Toamna big grin, dc..pt k vara e prea cald, iarna e prea frig si primavara tot frig big grin
toamna e mai frigut putin laughing..nu stiu, anotimp sa fie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Vara, este cald și ziua este lungă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate suna ciudat... dar iarna happy
Pentru ca ma simt in apele mele..., pentru ca mereu mi-a placut spiritul de familie din timpul sarbatorilor, pentru ca mereu mi-a placut sa trec in noual an cu prietenii mei ...mereu mi-a placut sa colind cu sora mea orasul inzapezit noaptea si decorat cu tot felul de lumini...
pentru ca sunt amatoare de patinaj, Pt ca imi place sa ne batem in zapada, sa ne dstram si sa intram in casa unde ne asteapta o cana mare cu ciocolata calda...happy
Imi place sa impodobesc bradul si sa cant colinde cu sora mea... Imi place sa rasfoiesc cu prietena mea reviste intregi cu moda de iarna aceasta... Imi place pentru ca e un spirit ce ma face speciala si care imi incalzeste inima... Oare pentru ca sunt nascuta in decembrie?! asta nu voi sti niciodata happy

| Amelia87 a răspuns:

Sunt nascuta iarna, in decembrie. Dar oricum imi place mai mult vara, pentru ca nu prea suport frigulbatting eyelashes