| NoNameJunior a întrebat:

Care este categoria voastra preferata? de ce? care este categoria care va enerveaza? de ce?

6 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Cred ca Adolescenti si Conversatii si ma enerveaza Dragoste si Sex mai ales ca se pun intrebari acolo din alte categorii! X-(

| IMC90 a răspuns:

Adolescenti/Dragoste si sex/Religie -->le detest

Nu am o categorie preferata happy

| TeManancCuNutella a răspuns:

Po`i cea preferata "Adolescenti", pentru ca sunt adolescenta, imi place sa ajut si delea, intelegi tuhee hee. Si cea care ma enerveaza este "Dragoste si Sex", pentru ca tot intrebari aiurea pun whistling
Bye kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Categoria Informții Utilitare se încadrează în categoria mea preferată deoarece consider că sunt multe întrebări care la care răspunsul îl putem folosii ca Informație Utilitară,categoria Dragoste&Sex,deoarece pun întrebări din alte categorii și fiindcă cei care au adevărate probleme le i-au l-a mișto, oamenii sunt imposibili de răi, a ta care e?

| NoNameJunior explică (pentru anonim_4396):

Categoria mea preferată este Hobbies&Pets şi Beauty&Fashion.
Hobbies şi Pets-eu am multe animale de companie iar dacă ele paţesc ceva, pot trage cu ochiul la acea categorie şi sa văd ce au.
Beauty şi Fashion-este folositor pentru fete.machiaj,moda,haine etc.
categoriile care nu îmi plac sunt:Religie şi Jocuri PC online
Religie-sunt numai întrebaribig grine ce nu credeţi in Dumnezeu? ateilor sunteţi nişte proşti!
nu spun că eu nu cred in Dumnezeu, dar unii se ceartă din motive mici(foarte mici)
Jocuri PC online-sunt numai baieţi care întreabă de metin, counter sau mai ştiu eu ce.
asta a fost doar o parere!

| NoNameJunior explică (pentru NoNameJunior):

*De
sorry.