| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai amuzantă situație prin care ați trecut în ultima vreme?

3 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Păi, astăzi cineva mi-a spus că am sufletul foarte bun precum o altă persoană cunoscută nouă, care e departe de a avea sufletul bun. Funny e că nu știu dacă voia să îmi spună că am sufletul foarte rău sau poate chiar o consideră bună pe acea persoană. Da, nu pare foarte amuzant, dar eu am râs, deci meah.

| StrongHeart a răspuns:

Acum o ora.Am dat un colt de paine la un caine.M-a latrat si nu s-a atins de ea.In mintea mea am interpretat intamplarea asa :
Parca il auzeam cum zice:
-Paine goala? Ba esti nesimtit? Sunt caine, nu om, nu tin post ca voi.Da si tu un os, o carnita sau paine cu lapte, saracie de om ce esti laughing

| RKBlue a răspuns:

La ora de matematica profesorul ii zice unei colege care iesise la tabla sa-si dea o palma(asta zice sa faci cand gresesti de mai multe ori-nu tare, la ceafa)
Dupa ce si-a dat doua palme usoare, trecem mai departe, continua sa scrie. Profesorul vede ca a facut o greseala si zice"Iti mai zic inca o data..."(cu scopul de a ii explica ce a scris gresit la ceva) si ea isi trage singura o palma...