| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai importanta lectie pe care ai invatat-o in viata?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Optimismul e cheia succesului in orice iti doresti.

| Musique a răspuns:

Am învățat că mai am multe de învățat.

| Gabyy32 a răspuns:

Ca trebuie sa ascult de parinti...Am ajuns si la operatie din cauza asta

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Am învățat să nu mă mai încred în oameni. În niciunul. Doar în mine. Si in Cel de Sus.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am invatat ca numai trebuie sa injur pe TPU ca uite sunt "suspendat" laughing.

| mola a răspuns:

Sa nu mint.

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

De stiut stiu multe si nimic in acelasi timp si pot spune ca sunt de acord asa:
cu unul_3539, IndiferentXD, Musique si gaby5995happy

| IndiferentXD a răspuns:

Lectie...waiting nu cred!
Stiu ca nimeni nu este langa tine, cel ce te iubeste cu adevarat esti chiar tu!

| unul1 a răspuns:

Niciodata nu poti fi sigur 100% de ceva. Parerea mea realitatea este subiectiva tongue

| gaby5995 a răspuns:

Nimic nu e gratis (doar suturile in fund. De alea primesc oricate)!

| omik a răspuns:

Pai am invatat sa nu am incredere in nimeni, nici in "frati" in care ar trebui sa te bazezi la greu...am invatat k sunt niste (sugatori) care sunt cu tine doar la bine...la rau incep sa toarne tot ce stiu despre tine. happy