| Lacramioara7531 a întrebat:

Care este cea mai interesanta carte pe care ai citit-o pana acum?

Răspuns Câştigător
| Aiicha a răspuns:

7 zile pentru o eternitate de Marc Levy, pot spune ca nu m-am saturat de cartea asta chiar daca am citit-o pana acum de trei ori.Este cea mai interesanta carte care am citit-o pana la ora actuala.

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

"Dragostea dureaza 3 ani"Sa ma mai contrazica cineva acumphbbbbt

| roxy_2350 a răspuns:

Calatorie fara bagaje - Max Lucado.
Foarte faina, ti`o recomand si tie cu cea mai mare placere.

| flory_5471 a răspuns:

Cea mai interesanta carte pe care am inceput sa o citesc se numeste "Detectiv in orasul trandafirilor". Este un roman exceptional pe care un bun prieten, LIVIU, a inceput sa-l scrie.big grin