| BUBULINA a întrebat:

Care este cea mai mare dorinta a voastra :
sa va casartoriti
sa ajungeti intr-o tara
sa optineti jobul dorit
sa aveti copii

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Sa fiu fericit, sa-mi gasesc o femeie pe care s-o respect si iubesc si invers, sa locuiesc pe marginea unei ape impreuna cu ea, sa am liniste. Imi ajunge.

13 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Cea mai mare ar fi sa calatoresc mai mult. Acum cativa ani imi doream asta foarte mult si am ajuns la concluzia ca am nevoie de bani ca sa o realizez, asa ca m-am angajat. Ulterior, aveam bani, nu aveam timp. Acum, lucrez de acasa. Am si ceva bani, am si ceva timp, asa ca am de gand sa fac asta. Vreau sa nu ajung sa astept perioada pensiei cu nerabdare pentru a-mi implini dorinta asta.

daniela
| daniela a răspuns:

As vrea sa am posibilitatea de a calatori peste tot in lumea asta, sa pot veadea cat mai multe, sa ma familiarizez cu cultura prezenta si trecuta a celorlalte poapoare, sa pot admira minunatiile naturii de pe alte continente. In rest am tot ceea ce imi doresc casa, familie si un copil minunat

leonardk
| leonardk a răspuns:

Sa fiu sanatos sa ma pot bucura de celelalte pe le-am dobandit deja - casatorie, copil, job, tara.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Sa ma mut in timisoara cu eu_o_mare_enigma si sa-l iubesc pe dumnezeu

userul mai!

| CrucifiedCountess a răspuns:

Dumnezeu. da mai pe el il iubeschee hee

| silvio a răspuns:

Eu astept raspunsul "sa fiu in poll position pe TPU" rolling on the floor
dar n-o sa apara raspunsul asta, ca aia care vor asta nu recunosc laughing
si ca sa iti raspund si la intrebare: ma multumesc cu linistea sufleteasca, restul vine de la sine

| DenissaDeea a răspuns:

Cea mai mare dorinta a mea! E sa am sanatate! Sa am sanatatea/puterea necesara sa imi vad visul cu ochii de a aduce pe lume in curand un copil sanatos si sa ne umple viata venirea lui pe lume si sa am sanatate sa il pot creste mare si educat.Si de ce nu poate candva cineva de sus ma aude si poate imi implineste inca o dorinta care o astept in egala masura la fel de mult.

| Diav0la a răspuns:

Treaba asta cu dorintele omului e relativa ca timpul lui Einstein ...pentru ca odata cu trecerea timpului ne transformam, evoluam ...dorintele ni se schimba.

| iulia_5454 a răspuns:

Sa fiu sanatoasa
sa iubesc si sa fiu iubita
sa avansez in cariera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma mut in Caraibe, la o casa cu vedere la mare, insurat si cu un copil...Adica asa se va intampla peste 3-4 ani... daca am sa fiu sanatos si sa imi mearga treabahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma mut in timisoara cat mai repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fiu iubit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@contessa - nebunateca mica, asa trebuie, sa-l iubesti pe dumnezeu

userul, ca alalalt nu iegzista.