| Dolofănica a întrebat:

Care este cea mai mare frica a voastra? Credeti ca va veti invinge vreodata acea frica?

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Frica de serpi si de apa ( nu stiu sa inot)sad
Nu cred ca pot invinge aceste temeri...
Mai alers la varsta mea.
O zi buna happy

| LoveSleep a răspuns:

Mi-e frică de grase.

| RainmakerX a răspuns:

Frica de caini... probabil ca o voi infrange... candva happy

| gemeni6226 a răspuns:

Doar cind sunt bolnava mi-e frica.Atunci ma simt neputincioasa si imi vin in minte tot felul de ginduri negative.Alta frica nu am.Nu,nu cred ca voi invinge aceasta frica in schimb fac totul sa nu ma imbolnavesc, incerc sa fiu mereu calma, optimista, si sa maninc si sa traiesc sanatos.

| deeeaqq a răspuns:

Se pune timiditatea? Ă, ă? Da, bine.
Nu ştiu, cred că nu, orice este posibil. thinking

| alexandrualind a răspuns:

Nu.

| SebylVane1890 a răspuns:

Cea mai mare frica a mea e sa nu devin cumva insensibila in fata lucrurilor importante.Sa imi pierd din umanitate.Nu e chiar asa greu cum pare

| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

Cea mai mare frica a mea este cea de inaltime.Credeam ca nu-mi este pana cand am mers intr-o excursie la munte si muream de frica acolo. laughing