| oBelieveMe a întrebat:

Care este cea mai mare tampenie pe care ati facut-o?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ultima tampenie pe care am facut-o recent a fost acum cateva zile cand am platit consumul...la altcineva, cel la care am platit a gresit numele si eu nu am verificat chitanta

| mihaelaa18 a răspuns:

Mai degraba cele mai mari tampenii pe care le-am facut.O sa iti spun cateva dintre ele:
1.m-am indragostit de cine nu trebuia si acum am de suferit de pe urma aceasta
2.nu am pretuit anumite persoane dragi mie, si din pacate acum este prea tarziu ca sa mai fac ceva
3.am avut incredere in prietenii mei, si se pare ca m-am inselat
4.am iertat persoane care nu erau de iertat si care nu meritau
5.am pierdut multe persoane dragi din vina mea...
ehh si ar fi mult mai multe dar ma opresc aicihappy

| valentingb a răspuns:

Una din ele e sa raspund la cealalta intrebare a ta, aici laughing
... Iubito, in ochii tai ma pierd si pe buzele tale vreau sa simt iubirea, dulce iubire, sa te tin in brate si.(sa fii a mea? Sau e minora?) sa iti simt bataile inimii, sa simt caldura ta, sa miros parfumul tau (o zi calduroasa, naduseala, praf...happy ) ca pentru inca o zi, sa pot sta departe de tine, cu amintirea ta mereu prezenta in mintea mea, in ochii mei, in simturile mele. Dar maine ma voi intoarce (obosit, de la munca, ziua sefului, betie mare) la tine si stiu ca te voi iubi mai mult! Esti minunata!

Iar pentru intrebarea asta, crede-ma nu vrei sa stii! Era sa ma insor laughing, mare noroc am avut de-am scapat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o lista lunga

1.M-am indragostit
2.Am pus sentimente pentru cine nu merita
3.Mi-am facut cont pe TPU
4.Mi-am bagat internet
5.M-am nascut
6.Desi m-am nascut, m-am nascut in Romania
7.Nu am plecat inca din tara
8.ETC
9.ETC

| Spaz472 a răspuns:

Am aruncat pisica pe geam sa vad daca pica in 4 labe ( cu vreo 7 ani in urma) si nu a picat in picioare dar a mai trait vreo 2 ani parca.

| bumtzbumtz a răspuns:

Am tras scaunul unui coleg cand vroia sa se aseze si a c-am cazut rau, dar i-a trecutlaughing.

| Angelaaa a răspuns:

Cand eram mica, am vrut sa ma arunc de la balcon (etajul 4) cu umbrela deschisa. Aveam impresia ca o sa zbor putin gen ca cu parasuta. noroc de sora mea ca m-a prins de picior inainte sa fac marea tampenie.

| oBelieveMe explică:

laughing)