| mayli_9074 a întrebat:

Care este cel mai bun antivirus nu prea stiu multe despre asta?

Răspuns Câştigător
| 2pink a răspuns:

Cel mai bun antivirus probabil pentru calculatorul tau vrei sa intrebi. Degeaba iti recomanda cineva un antivirus care doar iti incetineste calculatorul. Eu ti-as recomanda NOD32, nu iti foloseste multi rami si e foarte bun. In general eu nu folosesc nici un tip de antivirus, dar cand am probleme cu calculatorul (cam rar ce-i drept) folosesc NOD32.

2 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Cel mai bun pare a fi kaspersky(nu este gratis decit o luna), dar depinde ce-ti doresti de la un antivirus.

| Marii a răspuns:

Norton360. happy