| EllaQuere a întrebat:

Care este cel mai bun browser? Opera, Internet Explorer, Google Chrome etc?

Răspuns Câştigător
| Bendes a răspuns:

Pi ar fi google chrome deoarece ai tot felul de aplicatii folositoare si merge muult mai bine decat celelalte browsere pe langa asta e in romana ma rog este simplu si elegant.

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu prefer Google Chrome. Este foarte rapid si are un design simplu, placut si aerisit.

| Silvia a răspuns:

Fiecare are părerea lui. Le-am avut pe toate, dar am rămas la Opera, pentru că mi se pare cel mai practic. Însă Internet Explorer am auzit că e cel mai bun.

| Nicoleta a răspuns:

Google Chrome si Opera

| darrio2007 a răspuns:

Google Chrome, Mozilla Firefox. Opera este mai mult ptr.telefoane.

| denisacosmina98 a răspuns:

După părerea mea, Google Chrome. Eu îl folosesc şi sunt mulţumită de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu deastea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Opera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Opera categoric

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google Chrome si mozzila

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flock.

| buzucan a răspuns:

Uite aici niste statistici http://www.blog.chestiiutile.com/browser/firefox-vs-opera-vs-chrome.html eu zic ca cel mai bun e chrome

| ryry46 a răspuns:

Eu folosesc Goole Chrome... eu zic ca este cel mai bun