| Graham2001 a întrebat:

Care este cel mai bun pretext sa ma bag in seama cu o fata (gen sa ii cer ajutorul sau sa o intreb ceva) doar pentru a mai vorbi cu ea? Adica ieri m-am bagat in seama cu ea, am vorbit si azi a avut niste treaba si acum nu stiu cum sa incep discutia.

3 răspunsuri:
| HRalucah a răspuns:

Buna. Poți sa ii spui direct ca îți place de ea și ca ai vrea sa va Cunoaște-ți mai bine! Trebuie sa fii direct pentru a nu pierde timpul. Poate ei nu ii place de tine. Dacă nu o sa mai vrea sa vorbească cu tine după, înseamnă ca nu ai nicio șansa cu ea.

| Graham2001 explică (pentru HRalucah):

Pai i-am spus de la inceput ca o plac, am intrebat-o daca vrea sa iesim, a spus ca este plecata dar vrea sa iesim. Si acum nu stiu cum sa incep discutia happy

| HRalucah a răspuns (pentru Graham2001):

Ii trimiți un filmuleț sau o imagine drăguța și o intrebi ceva legat de asta. Dacă ii place, dacă e interesant etc. in funcție de ce gasesti. Supa continui discuția.