| butterflyyy a întrebat:

Care este cel mai bun site de a face un blog? blooger sau wordpress?

2 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Wordpress e cel mai bun deoarece am observat ca blogurile facute pe wordpress sunt gasite mai usor de google la cautari, deci automat ai mai multi vizitatori.
Plus ca pe wordpress iti apare o pagina intreaga de statistici, gen cati vizitatori, ce au cautat ca sa te gaseasca etc si atunci iti faci o idee despre ce cauta lumea si poti insita pe acea tema ca sa ai mai multi cititoriwinking

| NothingImportant200 a răspuns:

Pai blogger mi se pare mai bun dar eu am blog in wordpress. happy