| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai ciudat/dubios/amuzant mesaj pe care l-aţi primit aici pe TPU?

60 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Au fost destule mesaje ciudate pe care le-am primit aici, de multe ori injuraturi, e un user care s-a chinuit sa-mi scrie un roman intreg doar ca sa-mi spuna ca-si baga...in rasa mea )))), mai era una care a zis ca n-are nimic cu mine dar imi da block, am ras 5 minute la mesajul ala, sa nu zic de useri random cu care nu am conversat deloc si imi scriu de problemele lor romane intregi de nici n-am rabdare sa citesc si mi se par trase de par situatiile lor, efectiv sunt prea multe ciudate incat sa zic care e numarul 1, le iau ca un intreg, mi-au mai scris si cativa care mi-au recunoscut nick-ul de pe diferite forumuri sportive, unii m-au injurat, semn ca i-am traumatizat de-a lungul timpului.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nici nu vreau sa ma gandesc, dar aminte sa spun d'oh

Dar pot sa zic alta, cineva care avea o problema din categoria "dragoste si sex" si a pus vreo 10 intrebari despre subiectul asta, mi-a dat o gramada de mesaje sa ma intrebe acelasi lucru si eu refuz sa cred ca nu intelegea de vorba buna :/

| gemeni6226 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Foarte amuzantlaughing))

| DoarBogdan a răspuns (pentru gemeni6226):

Eh, a zis ciudate. Mai am si altele amuzante daca e asa laughing

Si acum vad. nu zice ca in vecii vecilor nu mai intri acolo. Nu se stie cand apare o oferta in exclusivitate. Ca promotia de sub capac.

| Catrice a răspuns:

Vreo 3 cereri de stop ignor intr-o săptămână de la acelasi individ. Asta a fost si ciudat și dubios si amuzant, toate pe rând laughing

| SilentRain a răspuns:

Multe

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ionicabubulina112112
Sâmbătă, 25 Aprilie 2020, 1:46 am
SUGI P*L*
batranee maine poimaine iti suna ceasul

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Aveam o colecție impresionantă, dar se șterg după un an sad

Celcestietot
Miercuri, 11 Martie 2020, 9:59 pm
Salutare!
Voiam sa iti urez o seara buna si sper ca ai avut o zi foarte frumoasa astazi, sper ca lumina zilei s-a vazut foarte bine. Intunericul a sosit si am decis sa te invit la o petrecere, chiar te-am trecut pe lista! Unde? Pe lista mea de utilizatori ignorati, acolo este petrecere mare happy! Sper sa te distrezi, nu avem bauturi alcolice si nici mancare, asa este aici in void sad.

Asiana8873
Vineri, 03 Aprilie 2020, 9:02 pm
-
Nesimtito, dacă ai tupeu da mi instagramul tau

numelealesecelinteles
Miercuri, 18 Martie 2020, 1:05 pm
alo
fata sau baiat

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Să-mi mai zică cineva că ăsta nu-i Plato! :))
https://www.tpu.ro/......ui-voi-ce/

@Celceștietot, dacă ți-e rușine cu textele tale, am o soluție foarte simplă pentru tine, nu le mai trimite :D

| anonim_4396 explică (pentru supadeceapa):

Şi eu am început să bănuiesc asta de acum câteva luni bune când am văzut un răspuns de-al lui care semăna cu ceva ce ar scrie Plato. laughing

| supadeceapa a răspuns (pentru anonim_4396):

Suntem mulți care îl bănuiam de mult timp, dar după faza asta pe mine m-a convins. Același gen de iluzii făcea și de pe celelalt cont, criza când nu-i convenea ceva și din târfă nu mă mai scotea laughing.

| anonim_4396 explică (pentru supadeceapa):

Dacă mai vedem că scapă şi o "toaletă publică" în vreun răspuns, atunci chiar putem fi siguri că-i el. laughing

| supadeceapa a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta aștept, dar la ce sensibil și nervos îl văd, scoate porumbelul imediat laughing trebuie doar să mai pun mesajul rușinos de 2-3 ori pe aici.

Acum i-am citit răspunsul ăla lung laughing. Săracul, crede că îl am salvat în Notepad? Îl am în mesaje, din două click-uri am ajuns la el când am chef să mă amuz... și, mai ales, să-i amuz pe alții.
Mwhahaha.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Pfaa, m-ați prins, Jolie 2.0, aveți dovezi irefutabile, mari spărgători de coduri surprise laughing rolling on the floor rolling on the floor!

| Dismally a răspuns:

Aici n-am primit nici un mesaj de genul acesta dar le astept, mesajele ciudate sunt interesante laughing

| gemeni6226 a răspuns:

O data cineva m-a invitat respectuos pe discord ca pe urma el sa nici nu intre in schimb sa fiu luata la mistot de o utilizatoare de acolo.In vecii vecilor nu mai intru pe discord.

| Celcestietot a răspuns (pentru gemeni6226):

Nici nu ar trebui luati in serios cei scapati de la nebuni happy. Mai tineti minte ce utilizatoare era?

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Lasă Cel că şi tu i-ai trimis un mesaj destul de ciudăţel lui supadeceapa. laughing
Cel, sper că pot să-ţi spun Cel, nu-i aşa, Cel?

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci, ea ii trimisese mesaj doamnei :))?
Eu i-am trimis mesaj datorita modului cum a interactionat cu mine, si mesajul ei este scos din context. Eu nu salvez in Notepad orice (si chiar nimic de pe TPU) si il postez de 30 de ori pe aici ca un psihopat cretin de parca mi-a dat Dumnezeu, dar DUMNEZEU, mesaj. Mna, oricum sunt o persoana cu mult mai morala ca ea, dar nu sunt nici Dumnezeu, dar poate ca ea asa ma vede :-?; nu m-ar mira sa aiba altar cu posturile mele si cu fotografia mea de profil in sertarul de sosete si sa ma admire in fiecare noapte. La cat de preocupata este de persoana mea, cred ca dimineata o trezeste alarma rasunand cu piesele trimise de mine aici, mai apoi deschide ochii, si cand se uita la tavan, ghici ce, poster lipit cu fotografia mea de profil acolo, si cand se ridica din pat, fuge (poate se si impiedica la cat de grabita este, pentru ca, graba strica treaba) sa continue la sculptat statuia din lemn dupa chipul si asemanarea mea pe care si-o imagineaza cu acel cap bolnav. Nu mai scriu multe, decat ca este un om obsedat de persoana mea care chiar si CHIAR nu are ce face cu timpul liber, uite doar putinele din MULTELE comentarii clone de tip propaganda :

https://www.tpu.ro/go-to-answer/17482918/

https://www.tpu.ro/go-to-answer/17502591/

https://www.tpu.ro/go-to-answer/17529964/

https://www.tpu.ro/go-to-answer/17811247/

Cat de alienat mintal trebuie sa fii omule ca sa arunci cu atata r@hat? Spune-mi tu :))! [spunandu-mi,, Cel'', ca nu-i problema acum].

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

"Deci, ea ii trimisese mesaj doamnei laughing?"
Nu Cel, nu am zis asta.Nu era vorba despre ce a păţit doamna de mai sus.Mă legasem doar de mesajul tău cel ciudăţel către supadeceapa.
Şi chiar nu mai pot de râs după ce ţi-am citit reply-ul.Repede te-ai atacat, eu doar făceam mişto de mesajul tău.Chiar am râs după ce l-am citit.Ai avut o reacţie tare ciudată, dar şi amuzantă în acelaşi timp de la un amărât de vot.Normal că ţi l-o tot pus pe aici.Chestiile astea merită să fie împărtăşite cu alţii.Şi eu aş fi făcut la fel.Parcă sunt chiar invidioasă un pic pe ea că eu nu primesc astfel de mesaje. laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai poti de ras pentru ca l-am creat cu aceasta intentie, este normal efectul meu si de comentariile publice de aia nu mai pot eu. De ce spui ca am avut o reactie tare ciudata, nu esti obisnuita cu modul meu de a comenta laughing? Nu-i un amarat de vot, au fost mai multe, dar nu vreau sa le implic ca o cwrva de om (ca cineva mai suswinking ). Ai facut misto, adica mi-ai luat in ras comentariul care nici macar nu te implica pe tine, iar asta este trist straight face. Ce, gresesc eu? Apropo, nu merita sa fie impartasit ce este scos din context si cu asta am lamurit-o, femeie happy.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Scos sau nu din context, tot ciudat şi amuzant rămâne. laughing
Şi sensibiluţ mai eşti, măi, Celceluş. sad
Eşti pe stop cumva? Vrei un Nurofen, un tampon ceva?

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum sa fiu eu pe stop cand tu ai comentat prima astfel laughing, ai chef de cearta de imi scrii asa ceva? Un prost sa iti accepte faptul cand ii scrii ca faci misto de el, la mine sa nu vi cu gunoaie din astea, ca nu iti merge, femeie.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Ceartă? Nu. Făceam şi eu un pic mişto de tine, nu mai fi aşa sensibil, sensibilosule. sad

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica radeai cu mine sau de mine? Raspunde clar si nu ma lua cu sensibilisme, ca nu simt nimic, asta este aberant intr-o discutie - in perspectiva mea.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

De tine.Ai reacţii exagerate şi amuzante.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca razi de un om pe fata, si vorbind si de el, dar si cu el, asta-i nesimtire, care in realitate isi poate cere niste interventie verbala care te face sa plangi sau... happy big grin
Sa ma mai bagi in seama cand iti vin mintile la cap, ca acum ai luat-o razna la intrebarea asta, Jolie happy.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Bine,Cel,cum spui tu.Te las oricum că eşti cam sensibil din câte văd, chiar dacă nu recunoşti.

Vai, ţi-ai dat şi tu seama cine sunt. Oricum, acum nu mai e un secret.Nu mai sunt în pericol.Cred.Sper.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Sensibil in capul tau...
Crezi ca imi induci vreun sentiment prin ceea ce scrii sau ca ai vreo sansa laughing happy? Daca este asa, doar crezi, atat rolling on the floor rolling on the floor.

Bine, de fapt eu acum faceam misto de tine, Jolie nu ar fi fost o persoana asa de ingrozitoare laughing laughing laughing. Eh, macar acum nu mai ai mustrari de constiinta, spune merciwinking. Ciao.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Ha ha.Pa.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Pa, recuperare placuta, scumpi love struck!

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

"Scumpi"
Ew.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Ew este ok, chiar daca nu esti de acord, daca ma intelegiwinking

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Nu te înţeleg, explică-mi pls.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar chiar nu este nimic de explicat, ia-o asa.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Adică nu ştii să-mi explici.Am înţeles.

| gemeni6226 a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu nu ma ocup de lucruri slabe unul de acolo pe care l-am cunoscut a zis ca pe discord isi refuleaza problemele de acasa.Ce sa i faci imi pare rau ca unii ajung cu tineretea distrusa din xauza problemelir de acasa.Am o colega de 44 de ani care si acum e marcata de traumele din copilarie si adolescenta.

| Drimmero a răspuns (pentru Celcestietot):

Chiar am vrut sa te intreb dar am uitat, ce ai cu supadeceapa? Am vazut ca o mai ataci de cateva ori, nici prin gand nu iti va trece vreodata ce om fain este ea. Asta asa ca idee, lasa fata in pace!

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Nah, doar nu ai tu capacitate de înțelegere, îmi pare rău, te rog să mă ierți că ți-am dat un text așa de greu happy! Tu chiar nu înțelegi că textul se ia literar? Mai bagă niste meditații, poate așa o să se ducă din netezimea pe care o porțiwinking.

| Celcestietot a răspuns (pentru gemeni6226):

Da, de lucrurile slabe cu 4 membre care necesită cămașă de forță, să se ocupe cine este de ocupat happy! Pe discord ca pe discord, dar să fii distrus în public și să spamezi la diferite întrebări cu același text, trebuie să fii un ciudat al societății, pe bună dreptate. Nu degeaba se râde în ultimul hal de acest forum. Eu am avut colegi care nu erau marcați de nimic, așa erau ei prosti din naștere, dacă tot împărtășim amintiri happy laughing rolling on the floor.

| Celcestietot a răspuns (pentru Drimmero):

Mulțumesc pentru informații, dar un om ca ea și-a aruncat lumina din/de la fața mea de mult timp, din cauza a ceea ce a făcut. Dar numai pe mine mă vedeți, că eu fac tot felul de chestii pe aici (nici nu știu ce vedeți, nu este nimic văzut), dar pe dânsa, niciodată laughing. Nu știu de tine (pentru că tu dai semne de om normal la cap), dar de ea am aflat de curând că face parte dintr-un club al ciudaților libidinoși care mă bârfesc pe la spate (chiar și pe la față din câte se vede), dar, eh, așa este pe internet, în realitate sunt niște fragili repetenți care lucrează pe 3 schimburi întorcându-se acasă târâș în garsoniera plină cu 10 persoane, dar hei, ei stau în București, la capitală, înghesuiți în casă, mna laughing. Cine (citește asta) mă bagă în seamă cu niste comentarii mizere și false, mai bine se abține, că va primi block instant, nu va mai chinuiți, că nu își are rostul big grin.

| gemeni6226 a răspuns (pentru Celcestietot):

Imi pare bine ca am crescut intr-o generatie in care bunul simt era la el acasa si nu a trebuit sa aflu pe pielea mea asa ceva si cel mai urit lucru ce s-a facut in scoala pe vremea mea era ca un coleg a spus profesorului de matematica ca nu ma intereseaza a si primit doua palmi mari de rasuna clasa niciodata nu uit cum a tacut si cum ii vibrau spincenele dar altul nu a mai scos o vorba profesorului.Si mai stia sa se si rusineze de palmile primite.
Azi e tatal a 5 copii.Nu era rau sitemul de invatamint si de educatie de pe vremea mea dar si vremurile erau altele.

| supadeceapa a răspuns (pentru Drimmero):

Mulțumesc :x
Dar smr dacă știu ce delirează acolo. Ce București? :)))))) Nici nu înțeleg dacă are legătură cu mine textul.

Ciudat al societății pentru că am dat copy&paste unui text? Așa ușor?

Credeam că trebuie să spui lucruri de genul ăsta ca să fii ciudat, bun de cămașă de forță:
acum 13 ore | Celcestietot a răspuns (pentru RKBlue):
Sunt, pana in punctul cand dau cu toporul si gauresc usa, iar tu privesti din partea cealalta terifiat :)).

@Celceștietot, păi unde să te bârfim, pe față? Când dai ignor imediat ce nu-ți convine un vot sau o părere diferită de a ta. Dadada, știm, tu ești cel mai deștept, toți suntem niște proști, nu înțelegem profunzimi din astea. Și copy&paste-ul e invenția Satanei, Ctr+V-ul bestiei, 6 6 6. Ți-am dat în cap, nu altceva, îți dai seama ce lucru grav am făcut... și toți sunt cu mine în cârdășie. Conspirăm împotriva ta de după perdea. Hai că ești culmea.
Nu-i mai ușor să-ți asumi prostiile pe care le zici decât să te consumi așa? :)) Încep să te bănuiesc de ceva...

Asta nu-i tot bârfă? Sau tu stabilești ce e bârfă și ce nu?
https://www.tpu.ro/......ui-voi-ce/
Uite cum vorbești despre mine cu alții și mă faci târfă pentru o glumă :))))) ți-am mai zis că ești ultimul ipocrit. Și că-l ai pe Domnul numai în gura, în fapte nu se vede. Moral doar în teorie, ca o țață care merge duminica la biserică să bârfească tot satul, iar după ce iese de la Domnu' intră în crâșmă. Exact așa ești și tu. Bârfă, conform dexului, înseamnă a vorbi de rău, adică ce faci tu acolo, Muc Cel Mic.

Repet, dacă ți-e rușine cu textele tale, nu le mai trimite nesolicitate.
Ești în plină psihoză sau ce ai?

Stai, stai, stai, că vreau să-ți mai arăt ceva.

Celcestietot
Miercuri, 11 Martie 2020, 9:59 pm
Salutare!
Voiam sa iti urez o seara buna si sper ca ai avut o zi foarte frumoasa astazi, sper ca lumina zilei s-a vazut foarte bine. Intunericul a sosit si am decis sa te invit la o petrecere, chiar te-am trecut pe lista! Unde? Pe lista mea de utilizatori ignorati, acolo este petrecere mare :)! Sper sa te distrezi, nu avem bauturi alcolice si nici mancare, asa este aici in void :(.

Scuză-mă, nu m-am putut abține, Ctrl-V-ul bestiei 666 :(((((( unde mi-e cămeșa? :(((

| Drimmero a răspuns (pentru Celcestietot):

Doar se apara, nu am vazut-o sa se ia degeaba de cineva, am vazut totusi ca ai jignit-o urat, nu e frumos ce faci. E o persoana normala la cap, cum se explica ca sunt useri de care nu s-a legat vreodata pe aici? privesc obiectiv situatia...

| Drimmero a răspuns (pentru supadeceapa):

Sa cresti mare! Se refera ca tu stai cu prietenii prin nu stiu ce apartament din Bucuresti, asta am inteles. Are momentele lui cand devine o persoana ok, dar nu stiu ce il apuca in preajma ta, ai grija ca te vede piaza rea, ai pus-o cu el )))

| supadeceapa a răspuns (pentru Drimmero):

Am zis că atrag toți nebunii laughing. Agit dracii în ei. București e ultimul oraș în care aș locui în viața asta.

| Drimmero a răspuns (pentru supadeceapa):

Paradoxal e ca amicii tai de aici cu care te sicanezi sunt religiosi, eu zic ca e o conexiune puternica )))

Bucurestiul chiar e o dugheana infecta!

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Vai,da' ce mi-ai zis-o aici.Mă duc să plâng acum.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

"Cine (citește asta) mă bagă în seamă cu niste comentarii mizere și false, mai bine se abține, că va primi block instant, nu va mai chinuiți, că nu își are rostul "
Atunci mie de ce nu-mi dai şi eşti tot pe aici? Îţi place să fii băgat în seamă?

| Celcestietot a răspuns (pentru gemeni6226):

In general, frica potoleste omul prost, pana la urma este si dovedit. A ajuns bine omul. Era mai bun sistemul de atunci din punctul de vedere al preocuparii si interesului.

| Celcestietot a răspuns (pentru Drimmero):

Sau de fapt nu este deloc frumos ce faci tu thinking, mai corect asa happy... chiar, subiectiv o privestiwinking

| Drimmero a răspuns (pentru Celcestietot):

Absolut deloc, ai jignit-o ca d-aia a intors replicile inapoi, cu altii de ce nu se contreaza?

| Celcestietot a răspuns (pentru Drimmero):

Eh, absolut deloc, exagerezi happy. Nu mai intereseaza pe mine de alte persoane; a mai dat copy-paste la mesaje pe la alte intrebari in care nu i-am scris chiar nimic ''jignitor''. Nu esti tu cel care i-a dat toate cele 3 evaluari (aici, la aceasta intrebare, utilizatorului supadeceapa) pe baza unor motive pe care nu le cunosti? Ba da, asta ai facut. Tu practic i-ai aprobat cuvintele la adresa mea blushing. Nu trebuie sa faci galerie ca la fotbal, aici suntem pe TPU happy.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Hoo Cel, mai calmează-te şi tu puţin.Inspiră,expiră,inspiră şi iar expiră până te linişteşti.Îţi agiţi atâta ouăle pe aici pentru un rahat. Când mă gândesc cât vă mai consumaţi voi ăştia sensibiloşii site-ului acolo în faţa ecranului când face cineva mişto de voi, mi se face milă, dar mă şi bufneşte râsul.Acum te legi de Drimmero că vezi doamne i-a evaluat ei răspunsul.Mare trădare, ce să zic, cum a putut oare să îndrăznească el să-ţi facă aşa ceva? laughing
Ai putea să te iei de mână cu băieţelul imprevizibil sau cum i se mai spune acum, văd că aveţi multe în comun.Asta dacă nu eşti tot tu ăla. rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru Celcestietot):

E doar un site, de ce te agiti? Nu va mai agitati pentru chestii de genul, sunt doar chestii virtuale, ai imaginea anonima asa ca nu ai ce sa patezi, pe viitor comporta-te frumos cu lumea atunci cand e cazul. Ai jignit-o si nu-si avea rostul, nici nu te bagase in seama,, tu ai avut doar polite de platit, in fine, dati-va mana si nu va mai deranjati unul pe altul/

| Celcestietot a răspuns (pentru Drimmero):

Polite vezi tu de la tine din tribuna. Vi se pare ca ma agit, la fel cum vi se pare ca aveti dreptate... eu sunt ok. Nu mai vorbi in numele ei, ca fabulezi, are si ea degete sa scrie; sau... si-a facut unghiile si nu mai atinge cu degetele de tastatura sad? Tu practic acum faci pe genul acela de cavaler pe cal alb, care sa le intareasca orgoliul laughing. Ca tot ai adus vorba, sa imi dea ea mana, si sa spuna ca regreta enorm pentru ceea ce a facut si sa se pocaiasca, altfel, nu laughing.

| gemeni6226 a răspuns:

Am pus o utilizatoare pe ignor nu stiu totusi cum a reusit sa-mi trimita o felicitare cu urmatorul mesaj
De la Alllina19
Astăzi, 4:32 am
Esti p categoria grea sugeami-ai p! Daca imi pun mintea ii zic lu frate-miu si te terorizam! Ne facem 1000 usere si pleci singura de aici, lasa in p mea figurile ca esti o proasta care umbla doar dupa funde! Se baneaza 100 usere, facem inca 100000, te terorizam zilnic peste tot pe forum sa te vad ce faci. Sa vezi ce minge in poarta iti dam noi tie daca ne enervezi mult. Ignorele tau nu face nimic cand schimbam userele si am si baieti aici care te pot *** in gura oricand degeaba ai pus sa primesti mesaje doar de la prieteni. Am zeci ca le fac jocu` la *** si tot nu scapi. Si astia daca-si fac 100 usere fiecare tot te ***. Asa ca stai calm ca sa nu incepem razboiul. Degeaba esti batrana si proasta. Umbli ca *** doar dupa funde. Hai pa si potoleste-te, ca sa nu trecem la treaba. Vezi ca aia din lista de prieteni posibil unii sa te vanda la o adica...na...baietii pentru *** fac orice.

| gemeni6226 a răspuns (pentru gemeni6226):

Cineva sau mai multi sunt foarte deranjati de prezenta mea pe site si pentru ca spun adevarul da, adevarul doare dar ce sa povestesc eu cred ca cea pe care a aparat-o in raspunsul pe care am dat-o aici la cea care conduce cap de lista la raspunsuri pe saptamana asta este chiar ea cu alt cont facut.

| Celcestietot a răspuns (pentru gemeni6226):

Generatia COVID-19 sau care au lasat scoala, mai rar sa gasesti altceva pe aici.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Când mi-a trimis un individ pe care nu-l cunosc, care nu avea poză cu el la profil, următorul mesaj, citez: "Vrei să facem dragoste?" laughing