| diamar a întrebat:

Care este cel mai frumos oras in care ati fost >vreodataFunda!

Răspuns Câştigător
| goldheart a răspuns:

Cel mai frumos oras din lume, dupa parerea mea, este Parisul. E romantic, curat si se remarca prin arhitectura sa veche. Al doilea oras ca splendoare e Sibiul, pe care pur si simplu il venerez. Fundita?:*:*

| Inlovee3you a răspuns (pentru goldheart):

Da ai dreptate cu parisu, asta poate e din europa. Dar pentru. mine e DUBAI

| Inlovee3you a răspuns (pentru goldheart):

Da ai dreptate cu parisu, asta poate e din europa. Dar pentru mine e DUBAI

5 răspunsuri:
| BubuDx a răspuns:

In Napoli(Italia). Prima data cand am ajuns acolo, era si normal sa mi se para ceva necunoscut, iar dupa ce am mai vazut imprejurimile mi-am dat seama ca este un oras frumos.Plin de palmieri chiar si graffiti.Depinde si de zona in care stai, macar sa admiri ceva.Peste tot magazine chiar si cluburi, bineinteles si Aeroportul big grin

| Inlovee3you a răspuns:

Pai eu iti zic pe randuri din europa:
1. Londra/ Anglia
2. Paris/ Franta
3. Roma/ Italia
4. Berlin/ Germania
5. Madrid/ Spania
6. Lisabona/ Portugalia
7. Sofia/ Bulgaria
8. Praga/ Cehia
9. Moscova/ Rusia
10. Olso/ Norvegia
11. Chisinau/ Republica Moldova
12. Bucuresti/ Romania
13. Nicosia/ Cipru
14. Kiev/ Ucraina
15. Riga/ Letonia

Astea au fost orase capitale/ topbig grinbig grin funda cred ca e cel mao bun rasp. de pana acum

| Inlovee3you a răspuns:

Da si dupa parerea mea este DUBAI din motive clare... pe locul 2 ar fi new york dar... pe 1 clar dubai'' si in new york nu am fost. NU VREAU FUNDAwinking