| calutuuuu a întrebat:

Care este cel mai iesit din comun (nebunesc) lucru pe care l-ati facut in toata viata voastra?

Răspuns Câştigător
| ALeXsSaY a răspuns:

M-am aruncat de la etajul 2 al scolii in a 8a rolling on the floor big grin am primit si 50 de lei pentru curaj rolling on the floor si 2 pct la purtare cat pe ce sa le scada da nu mi le-a scazut big grin

3 răspunsuri:
| Cubulets a răspuns:

Am dormit la o prietena si la 4 dimineata ne-am dus in parc sa alergam si erau niste drogati... Si incepusera sa vorbeasca cu noi si dupa...Mama ce am mai alergat in seara aia rolling on the floor

| bianca19995 a răspuns:

Am lins un berete nespalat de cateva saptamani

| Kiddduu a răspuns:

Am plecata de acasa o zi intreaga cu un baiat.iar mama stia ca sunt la o prietena f buna