| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai îndrăzneț lucru făcut în ultimii 5 ani?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Să fiu autentic și să îmi croiesc propriul meu drum chiar dacă e unul pe care nimeni din familia și prietenii mei nu îl înțeleg.

| anonim_4396 explică (pentru Bacemi):

Fain! Învață-i si pe alții.

| Bacemi a răspuns (pentru anonim_4396):

Încerc. Îmi doresc să devin life Coach și NLP Master. To be continued.

| anonim_4396 explică (pentru Bacemi):

Să ne zici și nouă rezultatul.

47 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Am iesit din casa cu siretele dezlegate.

| anonim_4396 explică (pentru Speed99):

Nemaipomenit! Absolut uimitor!

| Speed99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu. Sunt un adevarat rebel.

| Drimmero a răspuns:

I-am spus fetei pe care o plac ca o plac!

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

De asta ti/a dat ignore slabanoaga?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Ps, nu ma puteam abtine rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, i-am marturisit totul,, iar ea a zis ca sunt un nesimtit arogant si un pierde-vara, tu iti dai seama ca m-a facut vraiste?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Brokenico, acum fie vorba intre noi 2, ca de la barbat la barbat... tu esti cam mort dupa ea, o tachinai peste tot,, o bagai in seama, acum 1 an faceai d-astea, acum esti timid?))))

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu-i frumos, măi să zici asa laughing

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Daca m/as lua dupa mentalitatea ta ar insemna ca si noname ma placea pe mine avand in vedere ca nu ma scotea din nefolositor. AM facut misto de ea o data la o intrebare in care aratam cum primele 3 pagini de voturi nefolositoare eram doar eu. Evident ca hahalera a sters intrebarea imediat. Eu timid? Ce ai rade si tu daca m/ai cunoaste mai bine.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt lucruri pe care nu le stie oricine de aici, cum ar fi pasiunea lui pentru 'slabanoaga',, acum o face asa, dar anul trecut umbla dupa ea, o stalkerea/

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce? Sa ii spun unei slabanoage ca e slaba?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nebunule... am glumit, ai luat-o prea in serios))))

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Sa stii ca imi lispeste. CIne aici pe site se preface mare doamna dar ma injura pe unde apuca rolling on the floor. Ciudat specimen mai era. Si pe mine si pe roscata, evident.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiam eu ca mintea ta tot la ea a ramas!

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

E nașpa cu dragostea asta online, aveți grija, băieți!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing da! E ca și cum i-ai spune unei grase ca e grasa. Fii mai subtil!

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Ea si cu noname au un loc special in inima mea, ce sa zic. Gata ca rosesc rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aia e pentru fraieri. Daca esti prost, te fac prost. Daca arati ca o balena pe uscat iti zic ca esti o vaca. E atat de simplu.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Prietenele tale cele mai bune))).

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Da da, una ma iubeste mai mult ca cealalta.

| oprescudorin11 a răspuns:

Am ucis! Nu cu mana! am facut un experiment! Daca poti ucide cu privirea si cu atitudinea!
Am ucis un iepuras de sex feminin, de rasa pufoasa si mica (sub 2 luni-ca varsta).
S-a **** in mijlocul camerei!
Casnd m-am trezit, am alergat-o toata casa!
Am URLET!
Mai tarziu am gasit-o fara suf; lare ascunsa dupa mobila, am luat-o cu o chestie (un cleste de rufe) si am aruncat-o la ghena!
Asa cum as face de acum incolo cu personaje care fac asa ceva!

| LoveSleep a răspuns (pentru oprescudorin11):

Genială poveste. Absolut magic.

| oprescudorin11 a răspuns (pentru LoveSleep):

Am vrut cumva sa intru in pamant! Sa dispar!
Real! Cred ca iepuroaica a murit de frica! E poveste adevarata. Am primit iepuroaica (copil 0 in dar de la o fata.Nu am stiut sa ma port!
Experimentul a fost involuntar.

| GoldenZenith a răspuns:

Helău! Aduc corespondenta:

'cel mai curajos lucru l-am facut cu tine dar mai dezamagit, dar asta e viata merge inainte '
De la Raybatting eyelashes

| anonim_4396 explică (pentru GoldenZenith):

laughing)) doar pentru ca am zis undeva ca vb cu cel mai idiot dintre toți idioții, iar el a crezut ca am făcut referire la el rolling on the floor
Of, Ray, am suferit după tine sad

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

Îmi faceti viață grea amândoi laughing) have merci!

| oglindasultanului a răspuns:

Mi-am facut cont aici smug

| mudokins78 a răspuns:

Am luat muiie din curiozitate.
Şi sunt bărbat.

| anonim_4396 explică (pentru mudokins78):

Ok laughing ți-a plăcut?

| mudokins78 a răspuns (pentru anonim_4396):

E!, aşa şi aşa.
Nu e ceva grozav, dar nici nu a fost rău! Mi-a deschis un pic apetitul către perversiuni. Şi să mă ierte Dumnezeu, da în casa mea fac ce vreau, atâta timp cât pe stradă sunt un domn!

| anonim_4396 explică (pentru mudokins78):

laughing)) fiecare cu ce-i place!

| Mieeez666 a răspuns:

Mi-am facut cont pe site-ul asta.

| anonim_4396 explică (pentru Mieeez666):

Adevăr gândești!

| syd a răspuns:

Am sarit gardu scolii. e de ala cu tepi

| anonim_4396 explică (pentru syd):

Cu chestia asta o poți cuceri pe următoarea ta gagica.

| syd a răspuns (pentru anonim_4396):

N-o sa ma creada

| anonim_4396 explică (pentru syd):

Insisti si tu ca e un act de curaj, trebuie sa vadă ca ești bărbat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E prea penibil

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Zi-mi sa rad și eu

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Am vorbit in Consiliul Scolar al Elevilor. social life undetected

| Anngela a răspuns:

Am zis cuiva ca miroase si m-am dat mare

| ZenStudio a răspuns:

Am făcut schimbare de sex.
Aveam pla mică și mi-am pus vagin, astfel pot să mă f** când mi se scoală păsărica happy