| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai mare premiu pe care l-ați câștigat vreodată?

32 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

Premiile nu mau atras, nu înseamnă ca nu m-as bucura daca as primi unul pe merit, dar poate am fost mediocru. Insa pentru mine au fost importante toate persoanele frumoase care mi-au schimbat viata, familia, prietenii buni si foste iubite.

| Catrice a răspuns:

5 lei la chestia cu bani în pungile de chipsuri de acum 10 ani.hee hee
Citind cele de mai sus...
...se pune ca și performanta faptul ca am luat bacul din prima încercare? thinking

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Eu câștigasem 50 de lei în chipsuri. happy nu îmi venea sa cred ca am găsit bani! rolling on the floor

| gemeni6226 a răspuns:

Premiul 3 la muzica populara la un concurs la nivel de liceu.

| gemeni6226 a răspuns:

Dar tu? daca intrebi sunt convinsa ca si tu ai cistigat ceva cindva undeva.

| anonim_4396 explică (pentru gemeni6226):

Da. Un bilet la filmul-documentar "România neimblanzita".
Un cos de semințe Mogyi.
Oricum, totdeauna, premiile mici. rolling on the floor

| gemeni6226 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci ca premii in bani nu am cistigat dar o data am cistigat o kendama ce am dat la fata mea si asa premii mai mici am mai cistigat si eu mai ales carti.

Răspuns utilizator avertizat
| CleanHeart a răspuns:

Am castigat 2 medalii la voley cand eram mai mica, am fost printre cele mai bune dar am renuntat dupa la sportul asta.

| anonim_4396 explică (pentru CleanHeart):

Bravo! Dar m-ar interesa și răspunsuri despre câștiguri la concursuri organizate de companii. Gen, premii în bani, electronice, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Premiul de cel mai bun actor in rol secundar la un concurs international de teatru. Nivel liceu. Era prin 2011.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bravo!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai mare premiu este bagajul de informatii, experiente, cultura generala, amintiri, invataturi pe care care l-am capatat de-a lungul timpului. Fara el n-as fi cine sunt azi. Si cand te gandesti ca toata viata mai am de umplut la el!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Într-adevăr așa e. Eu nu ma pot lauda mult cu asta.
Am pierdut oameni dragi, am iubit o fata ea s-a căsătorit, nu simțea nimic pentru mine.
Toate chestiile astea te obosesc.
E foarte crud sa suferi din dragoste.
E frumos când iubești și ești iubit, atunci plutești de fericire. Însă când ai da totul, iar persoana iubită nimic, atunci înnebunești.
Simți ca nu mai ai pentru ce trai. Atunci apreciezi și dragostea necuvântătoarelor mai mult.
Devii gol. Parcă nici binele care îți este pregătit nu-l mai vrei. Simți ca ai suferit prea mult. Și poate chiar pe nedrept. sad

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mie asa imi zicea mama cand eram mica: ce nu te doboara, te face mai puternic! N-am sa uit niciodata asta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu te doboară, dar te seaca, te stoarce. Poate devii puternic, dar nu fericit.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu n-am cunoscut in viata mea o persoana pe deplin fericita (cu totii avem suferinte), dar am cunoscut persoane care si-au gasit linistea in viata. Ce n-as da s-o gasesc si eu. Nu e neaparat monotonie, pur si simplu sti ca pe partitura vietii tale, se afla o melodie ampla, o armonie. Eu asa as vedea cat de cat,, fericirea".

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

În seriale vezi așa ceva. E o iluzie care se vinde foarte bine.
Nu e totul perfect, dar nici drept nu e.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am câștigat 10 CDuri (documentare cu animale, d-astea) la revista BioPlanet, era un concurs.
Coincidența coincidențelor e că eram de serviciu pe școală, toți profesorii erau la clase, a trebuit să răspund la tlf din cancelarie și ca să vezi tipa de la poștă sunase să mă caute pe mine ''că eleva x a primit un colet de la BioPlanet blah blah '', i-am explicat câteva chestii, eu cel puțin eram wtf, mi le-a adus acasă.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bucuria e mai mare. Știi ce zic.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Al patrulea pe județ la șah(când eram la liceu), pentru mine chiar înseamnă ceva, pentru că mă pasionează acest sport, am apărut și la știrile Botoșani într-un mic articol cu titlul,, Ei sunt cei mai buni șahiști ai județului '' și era și o poză cu mine când mi se înmâna diploma și ce mai primisem.
Lăsând la o parte regretul că am acasă vreo 12-13 diplome la șah dar nici o medalie (am fost de vreo 3 ori aproape de bronz la județene, dar am rămas lipit de locul 4) și regretul că am tratat superficial unele partide decisive, sunt momente pe care mi le amintesc cu drag. big grin

| anonim_4396 explică (pentru Florin9Florin9):

Ce frumos! Felicitări

| Celcestietot a răspuns (pentru Florin9Florin9):

Bravo! Doar de curiozitate, ce Elo ai avea asa aproximativ big grin?

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru Celcestietot):

În jocuri am avut diverse punctaje, pe nici nu mai știu câte conturi.

Acum pe chess.com am un cont de 1681 și maxim îmi arată că am avut 1782. (La Blitz).

Dar asta nu are nici o legătură cu realitatea... Nu știu să aproximez în realitate dar presupun că nu prea mult.

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru Celcestietot):

Dacă te pasionează, dăm un joc big grin

| Celcestietot a răspuns (pentru Florin9Florin9):

O sa dam, dar astazi nu. In alta zi, cand avem timp amandoiwinking

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru Celcestietot):

Aștept big grin

| IoanaRoman09 a răspuns:

O caramică

| Shatzievtm a răspuns:

H! mY nameis who? My Name is what? My name is chika chika slim shady.I won 5 grammies