| MyWorld a întrebat:

Care este citatul vostru preferat? Al meu este "Intotdeauna urmeaza-ti visele pentru ca nimeni nu te poate opri!"... Puneti si in engleza daca stiti va rog.
Thanx all! Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Destinul este scuza celor slabi și opera celor tari." - Nicolae Titulescu

4 răspunsuri:
| FlaviuZz a răspuns:

Traieste-ti viata ca si cum ar fi primul fum din ultima tigara
Live your life as would be the first of the last cigarette smoke

Sper ca iti place si tie la fel de mult cum imi place mie!

| eublo a răspuns:

Al meu este: " fiercare om este iubirea cuiva". day dreaming:X

frumos nu?:X

NOname
| NOname a răspuns:

"Respecta si vei fi respectat!"
"Tot raul e spre bine!"
"Nimic nu e intamplator."
"Nu judeca! Niciodata nu stii, cand ti se va intampla si tie."
"Totul sau nimic."
"Lucrurile cele mai frumoase se intampla, cand te astepti cel mai putin."
"Niciodata sa nu spui "niciodata"!"
"Daca cauti oameni fara defecte, nu vei avea prieteni niciodata!"

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

Realitatea e doar o iluzie, insa una foarte persistenta.
Bye.:d