| Airplane a întrebat:

Care este culoarea ta preferata? Ce simbolizeaza ea?

11 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Cărămiziul. Sau culoarea soarelui în amurg luminând străzile pustii ale unui orăşel uitat de timp din West-ul sălbatic.

| pwp a răspuns:

Alb!
simbolizeaza pace si intelegere love struck

| Ana a răspuns:

Galben, simbolizeaza gelozia big grin

| beautifulkiss a răspuns:

Buna mie imi place mult rosu deoarece simbolizeaza iubirea, sensibilitatea, pasiune. Mie imi da o stare de bucurie si ma face sa ma simt foarte bine.Mai imi place si pentru ca rosu simbolizeaza sangele Domnului si de aceea imi place si focul.

| BiaSiAtat a răspuns:

Mov! Pentru mine simbolizeaza puritatea de a te exprima si frumosetea interioara!

| mysterious a răspuns:

Culoarea mea preferata este lila...ptr. mine ea reprezinta tristeţe, echilibru si melancolie. Si chiar daca este o nonculoarea imi place si negrul care seminifica confuzie, nehotărâre, durere, tristeţe, sfarşit si singurătate.

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Negru - starea mea sufleteasca.

| ραтяίcία a răspuns:

Am mai multe:d
alb-pur
roz-copilaresc
negru-ma reprezinta(uneori)
albastru-linistea
gri-echilibrubig grin

| Raresik a răspuns:

Albastru; x turcoaz; x

pentru mine simbolizeaza liniste cand ma gandesc la valurile marii:X

sau imi place chiar sa ma imbrac cu albastru pentru ca ma face sa ma simt fressh:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rosu

| 000nina000 a răspuns:

Galben este culoarea mea preferata si ma reprezinta pentru ca simbolizeaza gelozia, iar eu sunt o fire geloasa