| theDrifter a întrebat:

Care este culoarea voastra preferata si de ce? Cel mai lung si argumentat raspuns vot + FUNDA~!

Răspuns Câştigător
| WhatIsWrongWithMyNick a răspuns:

Culoarea mea preferata este violet deoarece imi da sentimentul de putere dar si de libertate. de asemenea are si un impact vizual foarte mare asupra ochiului.
Aveasta este o culoare a masurii deoarece este compusa in mod egal din rosu si albastru.
Violetul este de asemenea culoarea ascultarii si a supunerii.
Efecte:detasare totala, clarviziune, sentimentul eternitatii

2 răspunsuri:
| emima a răspuns:

Culoarea mea preferata este rosu pentru casemnifica frumusetea sanatatea si tineretea

| YoUrSwEeTyBuBbLeGuM_7416 a răspuns:

Hiiiii! Culoarea mea preferata este roz deoarece este o culoare vesela,frumoasa, este o culoare foarte la moda, exprima multa femintate etc.