| FluturicaMicaMica a întrebat:

Care este cuplul/cuplurile voastre preferate dintre : Sasusaku, Naruhina, Saiino, Sikatema și Nejiten?

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Naruto&Hinata, după părerea mea. Naruto este un tată devotat şi un soț iubitor. Se implică 100% chiar dacă are o funcție importantă.

6 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Daca as stii si ce inseamna, ti-as spune.
Stiu ca primul este Sasuke-Sakura, apoi Naruto-Hinata, apoi stiu ca este Ino, dar nu stiu cu cine, apoi stiu ca e Shikamaru, dar nu stiu cu cine, si apoi Neji-Tenten.
Pai preferatele mele sunt primul si al doilea cuplu. Ambele mi se par dragute. Cine sunt cuplurile 2 si 3? Ca stiu doar cate o singura persoana din cele doua cupluri.

| FluturicaMicaMica explică (pentru Mayhem666):

Sai și Ino și Shikamaru și Temari

| Mayhem666 a răspuns (pentru FluturicaMicaMica):

Cine e Sai? Nu-mi mai amintesc. Am vazut doar 70 de episoade din Naruto, apare pana in 70 de episoade acest Sai?

| BlackRose03 a răspuns:

Sasusaku

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Cine's astia? laughing

| Jimtheghost a răspuns:

Neji e mort.