| هوراس a întrebat:

Care este diferența între spray-ul paralizant și cel cu piper?

Răspuns Câştigător
| Dodgge a răspuns:

Sprayurile paralizante contin un gaz foarte lacrimogen care de fapt nu paralizeaza ci doar incapaciteaza, pot provoca arsuri ale pielii sau voma dar nu functioneaza pe oameni care sunt sub efectul drogurilor sau alcoolului, precum nici pe caini sau animale mai mari. Sprayurile cu piper contin extract concentrat de piper si sunt eficiente impotriva tuturor oamenilor si animalelor, provoaca iritarea ochilor si a cailor respiratorii.Este recomandat sa eviti sa le folosesti....mai ales daca iti bate vantul din fata happy

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Spray-ul paralizant te paralizeaza, cel cu piper te ustura! laughing)))))))