| beyonce99 a întrebat:

Care este diferenta dintre Samsung Galaxy Ace si Samsung Galaxy Ace Plus?

1 răspuns:
| GregHouse a răspuns:

Sunt cateva diferente...
Ace Plus e cu un an mai nou (he he, parca asta ar conta), Ace are protectia aceea de ecran foarte buna, Gorilla Glass, Ace Plus are ecranul putin mai mare (3, 65" diagonala, fata de 3, 5" la Ace), are memorie interna de 3 GB (Ace are doar 158 MB), are ram aproape dublu (512 MB, fata de 278), are Bluetooth v3.0 (Ace are v2.1), filmeaza cu 30 fps (Ace doar cu 24), are procesor ceva mai mare - 1 GHz (Ace are 800 MHz), dar are bateria putin mai slaba - 1300 mAh, fata de 1350 mAh la Ace (insesizabil, zic eu). Si bineinteles, Ace Plus e mai scump laughing
Sanatate!