| Ingerasull99 a întrebat:

Care este din constanta si vrea sa iesim la o barfa, un suc ceva?

2 răspunsuri:
| DragonFLoW a răspuns:

Lol, nu as fi raspuns la asta decat daca as fi fost din constanta, btw sunt mult mai multe feluri de a face prieteni de barfa/ pahar decat a posta pe site-uri, incearca sa-ti faci alti prieteni prin fostii/vechii tai prieteni, eu asa am intrat intr-un cerc mare de prieteni.

| Ingerasull99 explică:

Am cercuri de prieteni nu despre asta e vorba, incercam sa socializez cu populatia de pe site-ul asta, dar sunt speriati de bombe copii de 11 ani laughing.