| High3d a întrebat:

Care este din SLANIC PRAHOVA? Este deschisa Salina Sambata?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Luni – închis
Marţi – duminică: prima coborâre – 9.30, ultima coborâre – 16:00.

| passarisMB a răspuns:

Nu sunt din Slatina dar sunt destul de informat si deci salina nu-i deschisa decat in cursul saptamanii pentru vizitatori.merita sa te duci.

| darrio2007 a răspuns (pentru passarisMB):

De ce nu te informezi mai bine? In cursul saptamanii nu sunt multi vizitatori.Lumea este la munca.Care mai muncesc.Este normal sa fie deschis sambata.Si duminica, bineanteles.Nu deruta omul.

| darrio2007 a răspuns (pentru passarisMB):

Abia acum am observat.Slatina? Unde-i Slatina si unde-i Slanic Prahova? Esti departe, frate.Si ca distanta.