| anonim_4396 a întrebat:

Care este după părerea voastră cel mai bun serviciu de streaming muzical?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Spotify

| GabiDumitrescu a răspuns:

Bandcamp pentru cei care nu inghit toate mizeriile mainstream.

| rapandula a răspuns:

Youtube si dupa Spotify. Spotify are unele melodii mai putin comerciale de care nu dispune. Am mai patit treaba asta.

| anonim_4396 explică (pentru rapandula):

Și eu sunt de părere că YouTube e mai bun decât Spotify, dar văd că folosește mult mai multă lume Spotify și nu înțeleg de ce.

| rapandula a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru ca e special facut pentru muzica, exista playlisturi, topuri, genuri, ui-ul mai fain, e la moda, sugestiile mai bune, sunt multe chestii.

| rapandula a răspuns:

Stiu dar parca nu are marketing.