| ThisIsME_7284 a întrebat:

Care este faza cu fundita? (sunt noua)

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Fundita = Medalie oranj = Raspuns castigator = 100 de puncte.
Este un fel de "multumesc" celui, care te-a ajutat cel mai mult, raspunsul caruia a fost cel mai bun, din punctul tau de vedere.
Cand te vei hotara, ce raspuns este cel mai bun/folositor (in mod normal ai maxim 5 zile la dispozitie), va trebui sa dai clic pe "Declara raspuns castigator" in dreapta raspunsului preferat, iar apoi sa dai clic pe "OK". E simplu.
Succes! Numai bine!

P.S. Citeste si Intrebarile frecvente: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente . Sigur, vei gasi multe raspunsuri si aici.

3 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Raspunsurile primite aici pe tpu se premiaza cu asa numita ''funda'' o ''chestie'' portocalie aflata in dreptul fiecarui raspuns care la inceput e gri dar dand click pe ea se va face portocalie.

| Rukhsandra a răspuns:

Daca strangi multe funde poti deveni expert TPU

| ColorfullKiiid a răspuns:

Atunci cand pui o intrebare, si ti-au raspuns mai multe persoane, tu poti sa desemnezi intrebarea castigatoare, cea care te-a ajutat cel mai mult sau cea care a avut un continunt inteligent sau orice alt criteriu ales de tine.