| adriangrowinglife12 a întrebat:

Care este idealul vostru in viată?

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Banii, restul stiu ce si cum.

| RAY a răspuns:

Sa ating nirvana si sa ma reincarnez in porumbel in viata viitoare si sa vizitez toata lumea, am mai multe idealuri, ala a fost spiritual mai si unu legat de sanatate, bani, iubire, liniste, pace

| Celcestietot a răspuns:

Sa dau idealuri cui nu arewinking.

| adriangrowinglife12 explică (pentru Celcestietot):

Elaborează.

| Celcestietot a răspuns (pentru adriangrowinglife12):

Să zicem că unul dintre idealurile mele este să îi ajut pe cei care vor să se sinucidă.

| adriangrowinglife12 explică (pentru Celcestietot):

Si ai reusit pana acum sa salvezi pe cineva?

| Bella993 a răspuns (pentru Celcestietot):

Sa nu o faca, ma gandesc laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru Bella993):

Aa, normal, doar nu le ofeream eu metode laughing happy.

| Celcestietot a răspuns (pentru adriangrowinglife12):

Cel puțin le-am anulat data sau le-am „deschis un pic ochii", măcar mai rămâne timp de schimbat al modului de a gândi când anulezi, se poate numi ajutor, este alegerea lor dacă decid să trăiască, nu este corpul meu.

| adriangrowinglife12 explică (pentru Celcestietot):

Asa este, bravo! Cum spunea un om inteligent, putem schimba lumea prin fapte mici happy

| Bella993 a răspuns (pentru Celcestietot):

Se poate intelege altfel comentariul tau. Dar, am inteles ideea. Iti urez multa bafta! happy

| Celcestietot a răspuns (pentru Bella993):

Da, ai dreptate, depinde de perspectiva happy. Mulțumesc și de asemenea sper să ți se împlinească și ție toate cele bunewinking!

| Celcestietot a răspuns (pentru adriangrowinglife12):

Merci big grin! Prin fapte mici, și în bine prin Dumnezeuwinking.

| Sofer a răspuns:

Idealul meu în viata e sa fiu cât mai bun și fericit.

| gemeni6226 a răspuns:

Sa fiu echilibrata fizic si psihic si sa ajung sa fiu libera(neingradita de faptul ca trebuie sa merg la servici si sa stau mai mult decat as vrea)imi place mie munca ce o am dar fizic ma termina ar fi de ajuns 6 ore si e foarte lung in fiecare a doua saptamana programul :simbata 14-22 duminica 7.30-18 lunea 7-14.30 (din cauza acestui program epuizant au plecat multi de la noi si acum recent o colega nu mai vine de luni)si as mai dori bani suficienti ca macar o data pe an sa plec undeva in vacanta.Eu de cand m-am maritat adica de 30 de ani nu am fost niciodata nicaieri, intemeierea familiei pe urma cresterea copiilor, boala sotului nu au facut posibil acest lucru iar acum am investit in apartament dar nu-mi pare rau.O sa calatoresc in pensie.

| mastadont a răspuns:

Idealul meu este să evoluez pe plan spiritual, mental și fizic.

| 4StarLight a răspuns:

Sa fiu fericita.

| IonutPetre12 a răspuns:

Probabil sa mor implinit.Sa ma bucur singur, ca asa e cel mai bine, de orice lucru

| homosapiens a răspuns:

Sa am o situatie materiala foarte buna si sa fiu satisfacuta de cariera pe care mi-am ales-o. Nu mai vreau sa am un job la care sa ma rog sa treaca timpul mai repede ca sa ajung acasa.

| Bella993 a răspuns:

Sa ating tot ce mi-am propus. Sa fac ceea ce imi place, fara sa fiu vazuta cu ochi rai, ca nu am devenit" doctor "sau "inginer."
Si sa ajut oamenii, sa ii inteleg. Sa am posibilitatea sa ii ajut.
Sa salvez animale, de la abandon, moarte sau orice pericol.
Sa fiu o persoana mai buna. happy
Am cam multe idealuri laughing