| Pufuh a întrebat:

happy Care este mancarea voastra preferata? Argumentatiwinking

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna, mancarea mea preferata este Tortilla, nu pot sa zic ca o fac in fiecare zi, dar atunci cand o fac o mananc cu placere, de fapt toata familia...este un amestec de cartofi+ ceapa+oua si o faci ca pe un tort, cine stie despre ce este vorba, stie ca e ceva bunlove strucklove struck a ta care este?:d o zi cat mai placuta si sa incerci si tu acest fel de mancare...wave