| RAY a întrebat:

Care este maneaua ta preferata? Sau care a fost?

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cand aud pe cineva ca judeca pe cineva care asculta manele... au.
Am pus si eu o intrebare de genul odata. Cum am zis si acolo, eu ascult orice gen de muzica, pana si populara big grin. Consider ca ce e frumos e frumos si merita ascultat, nu etichetat imediat ca fiind ceva rau sau prost.
Oricum, nu am o manea preferata, dar imi plac toate cele vechi happy

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Atat pot si ei sa judece, jigneasca in rest

| aXy99 a răspuns:

Nu ascult manele, dar cunosc cateva care suna bine. Asta e una dintre ele:
https://www.youtube.com/watch?v=DI0cVALj14s
Fara prea multe inflexiuni inutile, versuri ok (cu mult peste ce au acum manelele).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-a fost

| lilith16 a răspuns:

Susanu si liviu- vreau sa beau cu fratii mei (au dat-o la banchet si a fost cel mai misto moment din seara aia cand cantam toate clasele melodia in cor)

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Babi Minune & Denisa - Aproape de inima ta