| mentholinks a întrebat:

Care este mirosul vostru preferat?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ala de motor dupa ce opresc camionu miroase bine combinat cu cauciuc ras pe asfalt

| AvalohAlyn a răspuns:

Mirosul cartofilor prăjiți de la MC și KFC.laughing)Și de grătar
Pai mirosul de pin, lavanda, magnolia și mai ales de mirosul de brad natural

| Alyra a răspuns:

Nu cred că am unul.
Dar îmi place mirosul de lac de unghii, plastic, spirt, vopsea, mentă, vanilie, pâine proaspătă, etc.

| RAY a răspuns:

De vanilie

| Drimmero a răspuns:

Mi-e greu sa zic care este, am mai degraba un top. Diferite mancaruri precum cartofii prajiti, mirosul de lemne arse atunci cand e iarna si ger afara, puii de gaina cand au fulgi, dar si de diluant, benzima si cand eram mai mic adoram mirosul produs de fumul iesit din teava de esapament in special de la camioane.

| Celcestietot a răspuns:

Asta

| oglindasultanului a răspuns:

Modu in care traiesc imi limiteaza acest simt sad

| mastadont a răspuns:

De cartofi prăjiți, de mititei, de plăcinte, de rășină de pin sau de brad. Când eram mai mic adoram mirosul de benzină proaspăt arsă după ce trecea o motocicletă pe lângă mine. Aaaa, și mirosul de brânză chedar. Pentru unii e scârbos însă mie îmi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi e foarte greu să aleg...dar ce îmi vine acum în minte este mirosul florilor de salcâm, tei, soc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mirosul de iasomie și de căpșuni. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mirosul de carte noua!

| Bruno92 a răspuns:

Mirosul bancnotei de 500€

| Michaeel a răspuns:

Mirosul de benzina. Înainte sa comenteze cineva, nu, nu am consumat cevawinking îmi mai place și mirosul cărților noi, mirosul florilor sau al parmurilor.

| CinevaAnonimă a răspuns:

Mirosul fructelor de pădure.

Răspuns utilizator avertizat