| EoFetitza a întrebat:

Care este numele tau? Dau fundita pentru cel mai frumos nume. spuneti-va si voi parerea despre cel mai frumos nume postat

10 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Ma numeam Penis Vasile. Eram rusinat din pricina acestui nume, fapt care m-a determiat sa merg la primarie pentru a-mi schimba numele. In sfarsit, mi-am schimbat numele, iar acum ma cheama Penis Ion. Sunt mandru de numele meu, mai ales cand creste in altitudine.

| marrr a răspuns:

Marina.

| beautifulkiss a răspuns:

Buna pe mine ma cheama State Biancabig grin

| anss23 a răspuns:

Irina.

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Andreea, incantata de cunostinta. Pe tine Ana?happy

| saymoon a răspuns:

Flavia, nu stiu cat e de frumos da e destul de rar intalnit. Aa si mai am unul Melania, de asta nu stiu ce sa mai spun.

| lory14 a răspuns:

Buna! Eu ma numesc Loredana.

| EoFetitza explică:

Da! eu ma numesc Ana-Maria incantata si eu de cunostinta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flavia si sunt foarte mandra de el

| BlackPrincessBitch a răspuns:

Zima Karina :X il ador...numele meu:X