| porumbitza a întrebat:

Care este numele vostru? Daca coincide cu al meu funda.

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ioana,
Răspunsurile folositoare, cu scopul de a ajuta userii, le dau atunci când este cazul,adică când se postează întrebări serioase care au nevoie de un răspuns folositor.
Întrebarea ta, pe lângă faptul că e irelevantă, mai e şi neinteligibilă. Decât să stai să pierzi vremea punând întrebări stupide şi încercând să-mi cauţi mie nod în papură, mai bine înveţi să scrii cum trebuie şi află de la mine că structura "dacă coincide", nu este una dintre cele trei cacofonii permise. De asemenea, poţi citi şi regulamentul site-ului, ca să nu te mai plictiseşti.
Baftă!

15 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Hai că asta e bună! Tu te plictiseşti îngrozitor, nu-i aşa?
Se presupune că scopul acestui site e să ajutăm şi să fim ajutaţi. Ce ţi se pare ţie atât de folositor că-şi scriu userii numele aici?
Şi parcă nu era de ajuns, mai ai şi nickname-ul "ioana".Nu crezi că toţi cerşetorii de funde o să spună că numele lor e "ioana"!?

| PetreConstanta a răspuns:

Bella

| LifeFail a răspuns:

Andreea.

| Dean1996 a răspuns:

Salut.
Monawar Laura
P.S: Sigur nu coincidelaughing

| porumbitza explică:

Sa stiti ca nu ma cheama ioana.mi-am ales acest nickname pentru ca imi place foarte mult acest nume

| porumbitza explică:

Erotiqueconseils la raspuns ai spus ca scopul acestui site este sa ajutam si sa fim ajutati.tie ti se pare ca ai ajutat pe cineva cu acest raspuns?

| TipaSecsiii88 a răspuns:

Ioana (prieteni imi spun Ina)
Gomoiu

| TipaSecsiii88 a răspuns:

Ana (prieteni imi spun Ina)

| TipaSecsiii88 a răspuns:

Ioana-Ana Gomiu (prieteni imi spun Ina sau Oanana, sigur nu coincide laughing )

| Michaela89 a răspuns:

Alina

| Deyutzica a răspuns:

Ma numesc Andreea.winking

| MissBlonda²º¹² a răspuns:

Bună.
Penisșan Lesabela!
paC-paC.

| TheCosmin99 a răspuns:

Cosmina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioana rolling on the floor

| alexa4ever a răspuns:

Isabella(prietenii imi spun bella)rolling on the floor