| Celcestietot a întrebat:

Care este parerea voastra cu privire la mesajul audio cat si video transmis de urmatorul videoclip :

https://www.youtube.com/watch?v=aPuNS1YfFF8

Este adevarat ce ni se prezinta sau nu? Daca nu este adevarat, de ce?

3 răspunsuri:
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Nici nu ma mir uitate ce se intampla in Africa acum https://www.youtube.com/watch?v=7ZmSR37zmy8 deci aia vin din toate trburiile se inarmeaza si dau la schimb bunuri sau ce au ei doar ca sa se inarmeze pentru asi apara pamanturiile.

| Celcestietot explică (pentru Pricope_Marius_1997):

Am vazut. Toata lumea alearga dupa putere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sa ne trezim, ca distrugem planeta, ne distrugem pe noi insine
Puterea e otrava
Pe porci imbracati in costume ii arata ca fiind de fapt noi ca ne comportam ca niste porci
Ca suntem urati si dezgustatori si ca suntem egoisti
Si despre gheata dezghetata si copii ce poarta masti si poluare
Se refera la incalzirea globala.
Mai face referire ca va veni sfarsitul
Deci concluzia wake up sa ne trezim ca distrugem toata planeta si ca chiar noi vom aduce sfarsitul