| anonim_4396 a întrebat:

Care este parerea voastra despre tumblr.com?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O prostie.

| anamariarot a răspuns:

Nu zic ca nu gasesti si altceva, dar e plin de copile care distribuie diverse citate tumbleriste menite sa arate ce diferite si interesante sunt ele. Oi fi eu prea rea? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unul din multime, nenorocitul ( uneori doar pentru ca-mi place la nebunie playlist-ul lui ) si curierul - pe astia ii urmaresc, cam de astia stiu. Nu prea am cum sa-mi fac cine stie ce parere despre tumblr, imi place pana acum si totusi sunt constienta ca nu e totul roz, nu degeaba exista vorba asta : " Fiecare padure are uscaturile ei. " - si acum vreau uscatele rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru anamariarot):

Aceeasi opinie o am si eu. Copilele din ziua de azi!

| Inceputul a răspuns:

O aplicatie ca oricare alta.

| Zaida1998 a răspuns:

Mie imi place tumblr. Ador citatele si tot ce e pe acolo. E adevarat ca exista si copile de 12 ani care sufera si posteaza acolo tot felul de citate de dragoste nereusita si alte lucruri de genul, dar exista tot felul de postari destul de faine pe langa asta. Iti poti face chiar tu un blog pe care il poti personaliza. Eu pe tumblr am gasit cam tot ce am cautat.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing Lipsesc si eu putin, iar tu devii mai amuzant. Asa ceva...

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Fac si eu haz de necaz, in ultima vreme mi-au fost intinsi nervii la maxim! Incerc sa-mi fac o atmosfera mai placuta

| Omori a răspuns:

Mi se pare fain, ai acces la multe chestii.Ca nu-mi convin unele persoane si ce posteaza ele acolo e cu totul alta chestie.N-are legatura cu platforma in sine.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Înțeleg. Lasa-ma sa ghicesc. E vorba de Arsenal-Bayern? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Stiam scorul de acolo,, oricum.
Cel mai mult ma enerveaza ca nu vrea lepra aia sa paraseasca clubul nici mort/
Toata lumea stie ca e singurul vinovat de acolo