| ContInchis a întrebat:

Care este pasiunea ta? happy

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Femeile imbracate in latex

| Alyra a răspuns:

Mâncatul, cred.

| RAY a răspuns:

Sa te enervez pe tine rolling on the floor rolling on the floor

| ContInchis explică (pentru RAY):

E ok, nu ma deranjez cu nimic
Mi-e indiferent

| mgtow a răspuns (pentru RAY):

Uite aici robot sexual https://www.youtube.com/watch?v=I8WfXdxQ0Cw prin 2030 exista speranta ca acel film SF sa devina realitate, ce ai dat tu e apa cu sare

| RAY a răspuns:

RWamo in curand insulina va fi pasiunea ta

| Mosotti a răspuns:

Sa dau drumu la elicopteru cu telecomanda care-l am, si sa-l tin in hover adica pe loc, ca e al dracului de greu.

| Celcestietot a răspuns:

Fericireawinking cool

| Sofer a răspuns:

Femeile și mașinile.

| gemeni6226 a răspuns:

Informarea,asimilarea de cunostinte noi, natura, interactiunea cu oameni.Restul:cititul,filmele sunt distractii nu pasiuni pentru mine.

| RKBlue a răspuns:

Cititul,filmele,scrisul,alergatul.

| Theo94 a răspuns:

Nu am gasit-o inca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ajut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cântatul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajutatul oamenilor.

| Anonima163333 a răspuns:

Nu am una.

| Felissa13Eden a răspuns:

Citesc atunci cand am timp liber si scriu poezii.La altceva nu ma pricep si nici nu ma omor dupa experiente noi laughing

| 4StarLight a răspuns:

E mult spus pasiune, dar imi plac mai multe lucruri: sa citesc carti de ficțiune, sa cânt la pian, sa desenez.

Răspuns utilizator avertizat
| euuu0 a răspuns:

Am mai multe, dar o sa scriu doar cateva:desenul, cantatul si actoria❤?