| anonim_4396 a întrebat:

Care este pedeapsa pentru furtul unui animal de la Zoo?

P.S. oameni buni, intrebarea asta nu inseamna ca am furat un animal de la Zoo. Intreb de curiozitate. Nu mai trageti concluzii aiurea pentru orice intrebare as pune, ok?

Răspuns Câştigător
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Îmi furi și mie un raton? love struck

12 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Tu de fapt ai evadat, nu ai furat vreun animal.

P.S N-am putut sa ma abtin.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

A fost usor sa evadez, gratiile nu sunt destul de inguste pentru un hamster laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am văzut porcușori de Guineea la zoo...și erau îngrădiți cu plasă, fără gratii. big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bietii de ei sad

| Catrice a răspuns:

Lasă că nu ești atât de sexy încât sa te fure carevahee hee

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Ai venit si tu moț sa imi raspunzi. Peste tot dau de tine laughing

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ce vina am eu ca intru o data pe TPU și hop notificare cu gusticel laughing
Te aduc la realitate păpușicawinking

| SilentRain a răspuns:

In funcție de prețul animanului /specia, amendă sau chiar pușcăria

| Invictusman a răspuns:

Te pune și pe tine într-o cușcă alături de userul pe care nu îl înghiți, asta e pedeapsa.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Depinde de animal, dacă este unul carnivor, ca pedeapsă îl vor închide pe hoț cu animalul în aceeași cușcă laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper ca ati inteles ideea.

| AndreeaWTS a răspuns:

Pentru elefant nu se dă nici o pedeapsă. laughing
Și îți dau și mai multe încercări.