| Leilockheart a întrebat:

Care este personajul vostru preferat din Naruto? De ce?

Răspuns Câştigător
| Bot a răspuns:

Sai, pentru ca e sincer

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Fata:
hinata pentru ca era timida si draguta
naruto pentru ca era ambitios, chiar vroia sa devina..., amuzant cand era de gluma, si foarte dragut love struck

| ImmortalQueen a răspuns:

Sakura, parca asa o chema.
Nu stiu, mi-a placur de mica.

| ImmortalQueen a răspuns:

Placut*

| forever4you a răspuns:

Sasuke(parca asa)pentru ca era un baiat dur misterios si foarte dragut

| 3thera a răspuns:

Sakura. E o fata foarte inteligenta in Shippuden, mi-a placut oricum dintotdeauna.Si e si personajul principal, am norocul s-o vad de multe ori.Si s-a antrenat si cu al 5lea Hokage.

| Karashi a răspuns:

Tsunade!^_^! Adica vreau sa spun e puternica si frumoasa!
Iar din baieti.Deidara(din Akatsuki). Imi place finca e 'smecher'(oarecum, doar se da mare)

| ஐPrincessSakuraஐ a răspuns:

Personajele mel preferate din Naruto sunt:Sakura, Sasuke, Naruto si Hinata.De ce? fiindca sunt prieteni buni, Sasuke cu Sakura si Naruto cu Hinata ar forma un cuplu gozav

| Doodle_8466 a răspuns:

Naruto deoarece este f ambitios si ii protejeza de multe ori pe ceilti e extrem de puternic si singur dar si cu vulpea, ador element vand, rasen-shuriken:X ...naruto e pers principal... el mereu se tine de promisiunea fakutashi are ambitie

| Иαяʋтσ a răspuns:

Naruto pentru ca ai batea pe toti si era tare shuriken rasebgan

| GeorgyHyunAh15 a răspuns:

Sakura.nu prea stiu de ce!
sasuke.pentru ca era dur, frumos si seriosbig grin

| izumi a răspuns:

Naruto ca e cel mai tare si mai e si dragut si ii fiul lui Minato! NARUTO ROCKS!

| EmOGirL96 a răspuns:

NU e doar unul :p:Sakura pentru ca e ff frumos si inteligenta, Naruto pentru ca nu renunta nicidata...nu se da batut niciodata e dragutwinking dar normal ca si Sasuke:X :X :X :X dragut puternic, mmisterios...doar un singur lucru nu-mi plc:e prea rece, inchis in elwinking