| Georgiana_7378 a întrebat:

Care este personajul vostru preferat din Naruto?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sasukee...si Gaara foarte muult.big grin

10 răspunsuri:
| 3thera a răspuns:

Chiar ca toate laughing...
Dar mai ales Sakura, pentru ca, nu stiu, mi se pare cel mai realist personaj care nu are un trecut dramatic si nu pateste nimic, dar chiar si-asa e intr-un scenariu foarte dark, Naruto si Sasuke, amandoi cu istoria lor...deci e o fata normala care trebuie sa se acomodeze cu toate chestiile ciudate din viata ei si sa se si antreneze ca sa fie la fel de buna ca si camarazii ei, cu toate ca nu avea cine stie ce puteri speciale.Acuma da, are, e foarte puternica.Si inteligenta.Si are par roz.Chiar imi place.
Si saraca sufera mult dupa pierderea lui Sasuke si tot vrea sa-l aduca inapoi, mi-e mila.
Eh, ce sa-mi faci, tot timpul ma atasez de un personaj principal de sex feminin laughing.

| kiwii a răspuns:

Gaara

| Kanpeki a răspuns:

Hidan, Gaara si Naruto ( sage mode big grin )

| BipBip a răspuns:

Gaara

| BlueBird a răspuns:

Sincer... toate!

| Ionut_2080 a răspuns:

Sincer Itachi, Pain si Sasuke

| alexb0y1998 a răspuns:

Mie imi plac practic toti din akatsuki mai mult deidara si itachi apropo il urasc pe sasuke laughing

| a răspuns:

Sakura, sasuke si gaara...

| maryanaruto a răspuns:

Naruto e cel mai interesant personaj pentru mine si hinata

| pepsiginga a răspuns:

Imi place foarte mult Naruto in kiuby mode