| FloriiHoran a întrebat:

Care este porecla voastra? happy

Răspuns Câştigător
| SWAGGER a răspuns:

BoBo :p big grin

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Eu nu am porecle, toată lumea mă strigă simplu, Diana. happy

| Wøodenpints a răspuns:

Jesus

| bloodyhell a răspuns (pentru Wøodenpints):

Nu te cred

| Wøodenpints a răspuns (pentru bloodyhell):

Chiar aşa îmi spun unii prieteni laughing

| τττ a răspuns:

ZuZa laughing
Toti din clasa mea stiu ca sunt moarta dupa Zayn smug Eu ZuZa si el ZuZu tongue

| wforweirdo a răspuns:

Bănuiesc că poreclele alea de câteva zile- o săptămână, după ce faci o prostie, nu se pun. Deci, nu am, lumea mă strigă pe nume.

| Motanul239 a răspuns:

Eu am iesit 4 ani la rand pe locul 1 cu media 10 la scolala si de multe ori nu prea sunt intrebari pa care profesorii sa le puna si sa nu pot raspunde deoarece invat lectile dinainte(te rog sa nu aud chesti de genul tocilare pentru ca nu imi ia decat vreo 30 min in fiecare zilaughing)si de aceea mi se spune dexul.laughing

| Edana a răspuns:

Încă din clasele 5-8 mi se spune Edana.