| Ramo024 a întrebat:

Care este primul lucru pe care o sa-l faci cand iesim din starea de urgenta?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iesirea din starea de urgenta va fi treptata si lenta asa ca nu e ca si cum s ar deschide toate deodata

| Sofer a răspuns:

Sa ies din casa. Lăsați-mă sa ies.

| PainTech a răspuns:

Iesirea din starea de urgenta nu inseamna neaparat ca situatia e rezolvata. Inca pot exista unele reguli/restrictii.

| Apokales a răspuns:

Eu nici macar nu simt starea de urgenta, asta-mi da de gandit.

| JicaContra a răspuns:

Ma imbat... serios, SERIOS... tu? tongue

| Ramo024 explică (pentru JicaContra):

Daca acum ni se spune sa stam numai in casa, atunci voi sta numai in oras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne ducem la școală și dupa prin oras cu prietenii

| Robertandrei4858 a răspuns:

Ma revad cu iubitul meu, ne despart vreo 300 de km.

| JulyDreams a răspuns:

O shaorma la Dristor si apoi club big grin

| L1m80 a răspuns:

Pleeeeec in vacantaaaaa!