| 3ntzz a întrebat:

Care este rasa voastra preferata de caine happy?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Rasa mea preferata este Cavalier King Charles Spaniel. Acesti caini sunt ideali pentru viata in apartament, dar si la casa. Dupa parerea mea, sunt unii dintre cei mai afectuosi, devotati, inteligenti si frumosi caini din rasele de talie mica. Nu au o blana foarte lunga (nu trebuie tunsi), asa ca n-o sa fie casa plina de par, nu sunt foarte galagiosi, sunt extrem de ascultatori si, ceea ce conteaza destul de mult, nu se uratesc odata cu varsta. Niste poze http://photobucket.com/images/cavalier%20king%20charles%20spaniel/ (sunt mai multe pagini) si un video cu si despre Cavalier King Charles Spanieli http://www.youtube.com/watch?v=ave3YP77vhU .

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@Laurentiu, mersi (din nou)!winking

April
| April a răspuns:

Ciobanescul german.

| Ana a răspuns:

Ciobanesc german

| Biby a răspuns:

Buna!
Rasa de talie mica:
Exact cum a spus si NOname, Cavalier King Charles Spaniel sunt foarte frumosi si asvultatori.

Rasa de talie mare:Cainele lup.

| 3ntzz explică:

Stiu ca am mai pus intrebarea dar voiam sa mai aud niste rasunsuri

| 3ntzz explică:

Inca o fundita pentru u happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Collie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

daca e caine caine sa fie, asa suntem si noi separati in clase sociale si nu e bine, cum ti se pare expresia ''mojic inteligent''?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Norfolk terreier sau ocorcitura giganta.