| albinuta_2886 a întrebat:

Care este scopul vostru? Ce doriti sa realizati in urmatoarele luni?

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

In primul rand sa termin odata casa, in loc sa se apropie parca se departeaza ziua in care ma voi muta. si dupa va trebui sa ma pregatesc pentru venirea unui nou membru in familie.

3 răspunsuri:
| User a răspuns:

Sa devin expert TPUrolling on the floor. glm. imi doresc sa ies pe primul' loc la scoala... la capitolul absentedevil

| SnicK a răspuns:

Puncte Puncte.
Nu am ce zice.

| clawss a răspuns:

Sa iau bacul cu cel putin 9, 70, sa iau admiterea la facultatea de Medicina( la buget) si poate imi gasesc o noua iubire (mai sti.)