| Sucide a întrebat:

Care este semnificația mini povești horror „Timpul morții pacientului: 6:36. Timpul morții asistentului 6:39, a doctorului 6:40".

1 răspuns:
| Raven a răspuns:

Pacientul avea o boală gravă cu transmitere fulgerătoare (cum vezi în filmele horror) și au dat toți colțul ori omul era deja mort iar medicul legist și asistentul lui au murit din cauza gazelor emanate când l-au deschis (s-a întâmplat în serialele Bones și CSI New York, parcă)
Sau aparținătorii pacientului au ucis medicul și asistentul din cauză că nu l-au putut salva. Posibilități nenumărate, imaginație să ai...