| Curiosuuuuuuuuuuuuul a întrebat:

Care este semnificatia numelui vostru! Eu pe net am gasit mai multe lucruri la numele meu cum ar fi "alin=vine de la numele Alan"laughing sau " Alin=alinare" etc.

4 răspunsuri:
| CookieșiParty a răspuns:

Iulia vine de la=Descendentul zeului Jupiter.
Si este nume Latin.
Altundeva imi spunea ca este nume grec.

| xqDemiiLovato a răspuns:

M-ai facut curioasa, asa ca am cautat:
Ana~>Provine de la channah, nume evreiesc care inseamna: gratia favorita.
Maria~>Provine de la Miryam, nume ebraic insemnand copil dorit. Altii interpreteaza prenumele ca insemnand rebel sau multa amaraciune

P.S.~>Ma numesc Anamaria

| Malo a răspuns:

Buna AlinR happy uite ca m-ai facut curios haha asa ca am cautat si eu semnificatia numelui meu iar ea este urmatoarea:
Iulian -de la expresia latina care inseamna "descendentul zeului Jupiter"
Iulian - [greaca] oulos = barbos laughing
Bafta Alan tongue

| Babydoll_4700 a răspuns:

Lucia = lumina (speranta)