| anonim_4396 a întrebat:

Care este userul cu cele mai lungi raspunsuri de la infiintarea site-ului? Cel sau cea care are in proportie de 90% din raspunsuri lungi, lungi, lungi? Cei care au idee, sa incerce sa faca un top al acestor useri, care au rabdare sa scrie asa de mult in raspunsurile lor happy

Răspuns Câştigător
mariana
| mariana a răspuns:

Stiu ca aceasta intrebare este o provocare, pentru ca, tu mi-ai spus deja ca, dau raspunsuri lungi. Eu nu sunt pe site de la inceput ci, doar din luna februarie, asa ca nu m-am uitat pe raspunsurile anterioare. Asa este, recunosc, in general, raspunsurile mele sunt lungi.
Sunt insa surprinsa sa constat ca, cineva apreciaza calitatea unui raspuns, fara sa-l citeasca, ma refer concret la silvia pentru ca, din cate imi amintesc, raspunsurile mele sunt la obiect si sunt mai elaborate, pentru ca incerc intr-adevar sa-l (o)ajut, pe cel/cea care pune intrebarea.
Oricum cred ca, sunt in top si astept pana "juriul" va decide cine iese pe locul I. O sa-mi dai o coronita Bro, daca eu o sa fiu aleasa?
Serios vorbind, astept insa ca, userii care navigheaza pe acest site, sa fie interesati si sa invete cate ceva, citind raspunurile altora si votandu-le.
Acum imi explic de la cine am "stupidele", de la acei useri care se distreaza votand, fara a avea habar despre ce se spune in raspuns. M-am consolat. Credeam ca imi joaca mie feste mintea cateodata.
Oricum pentru toti si toate, multa sanatate, note mari la scoala, minte, pricopseala, voie buna, sefi chelosi si mai multi useri seriosi.

31 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cred ca Flav si Luciana.
Restul, mai telegrafic, asa.

| Silvia a răspuns:

Am vazut azi un user.Mariana parca... mi se pare ca da niste raspunsuri foarte lungi...nu stiu ce spune in ele, ca nu am avut rabdare sa le citesclaughing, dar ea e una dintre userii cu raspunsuri lungi.Ar mai fii doamna Luciana.
P. s. Dar totusi... poti sa dai un raspuns luuung lung si sa scrii numai prostii in el, si un raspuns de doua randrui, dar foarte bunwinking. Deci nu conteaza lungimea, conteaza continutul raspunsurilorwinking.big grin

nony
| nony a răspuns:

Nu conteaza lungimea raspunsului, conteaza esenta.
Degeaba scriu 10000 de randuri si spun numai prostii.cand pot in 2 randuri sa sintetizez tot.

| psiholoaga a răspuns:

Eu nu am observat, la o intrebare care ma intereseaza sau la un user caruia ii urmaresc raspunsurile, citesc tot ce se scrie, iar daca este si bine argumentat si interesant, nici nu imi dau seama ca a trebuit sa dau pagina ca sa citesc pana la capat. Eu dau si raspunsuri scurte (nu monosilabice, totusi, doar ca sa imi fac simtita prezenta) si raspunsuri lungi. Stiu ca odata am dat unul care si mie mi s-a parut foarte lung dupa ce l-am vazut in pagina, dar, in timp ce il scriam, nu am auzit vocea care de obicei spune: da mai da si send, femeie, nu te mai saturi! (era ceva despre psihic, nu mai stiu exact). Asa ca, depinde de chef si de ce ai de spus la un subiect.

| psiholoaga a răspuns:

Bent, tu ai citit macar intrebarea? Sau dai search la numele meu si unde-l vezi, raspunzi?laughing

| psiholoaga a răspuns:

Bent, eu m-am prins de mult, dar, chiar asa, in vazul oamenilor? Exhibitionistule!tongue

cami
| cami a răspuns:

O spun in premiera : Mie-mi place psiholoaga.

cami
| cami a răspuns:

Da enigma, stiu ca este placuta de foarte multa lume, dar eu niciodata n-am spus-o. ***Si de-asta zisei ca in "premiera".

cami
| cami a răspuns:

Drace... nici in viata de zi cu zi nu sunt asaltata asa laughing
@bent, ia-ma mai usorbatting eyelashes @enigma, as fi ramas fidela. da' daca pleci in concediu... @ furni, pui tu mana pe el cand se intoarcehee hee smug

| SweetCandy a răspuns:

Brigaela....credbig grin

| inna a răspuns:

Idem Criticul... Flavwinking

| Gabry a răspuns:

Din cate am observat eu, April da raspunsuri lungi care sunt si folositoare.

| Dara a răspuns:

Mariana si Luciana.

| JoJo a răspuns:

Brigaela credthinking

| kh1ss a răspuns:

Brigaela, Selfhelp, Psiholoaga, Legiuitoarea, Oliana...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, sigur nu sunt eu.
Ma gandesc la gabry. Revin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ah, am uitat. A mai prins-o psiholoaga (agent 007) pe una, pe care o tot gratulam eu cu inteligent si de fapt premiam copy, paste. Nu mai stiu id. Multe consoane.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Flav e nr 1 la raspunsurile lungi.
Mai sunt altii care il imita, dar...nu prea le merge.
Deci Flav ramanehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa parerea mea nu conteaza cat de lung este un raspuns ci cat de intens si de folositor este happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@cami-psiholoaga este placuta tuturor, bine...cu mici exceptii, insa eu nu fac parte dintre acele mici exceptii. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe mine ma enerveaza psiholoaga. De ce? Pt ca isi permite sa fie mai desteapta decat mine. phbbbbt

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@psiholoaga
Mi s-a puuus pata pe tineeee...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Psiholoaga, daca nu iti place in vazul tuturor, hai pe Conquiztador sa facem un separeu. smug
Ca sa raspund si la intrebare, am remarcat o doamna, Luciana, care da niste raspunsuri cat toata Calea Lactee + Norul lui Magellan, si la urma se semneaza "Lucille" sau ceva de genul...hee hee Cred ca un singur raspuns al doamnei are mai multe litere decat toate raspunsurile mele la un loc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie-mi place psiholoaga. Si chiar dau search. Imi place si Bent, dar e promis. Cami, doar tu mi-ai ramas, ca enigma pleaca in concediu cu allinna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Of, am uitat. Si Bro s-a dus sa plimbe catelusa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Furni, ia mana, Cami e a mea. phbbbbt

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am duuuus catelusa... pina-n Gradina Botanica laughing Ne-a plouat, ne-a facut ciuciulete rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@bent-lasa-mi oltencuta in pace. laughing
@furni-plec mai cu alina in concediu, insa venim la baia mare sa ne arati...camera. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mariana, asteptam raspunsul tau happy Si in ceeace priveste voturile stupide, nu le lua in seama. Eu am explicat ca iau in seama voturile stupide, daca sint date de persoane in a caror judecata sanatoasa am incredere. De exemplu psiholoaga, daca vad un stupid de la ea, stau si ma gindesc la faptul ca s-ar putea sa fi spus o prostie si ea m-a taxat ca atare. De voturile ei si ale altor citeva persoane tin cont si le iau in serios, dar daca am stupid de la cineva care stiu ca voteaza din dusmanie sau nepricepere, cum era injiner-san, nu dau doi bani pe votul respectiv. Nu-mi foloseste, este inutil si ar fi aiurea sa ma supar.